Viena glāze šī dzēriena pirms miega un jūs atbrīvosieties no liekā svara
Diētas

Viena glāze šī dzēriena pirms miega un jūs atbrīvosieties no liekā svara

Tievējat kamēr guļat!

Linsēklu milti ir neticams produkts, kas ļaus jums ātri atbrīvoties no liekā svara un attīrīt zarnu traktu. Tie ir bagāti ar šķiedrvielām un polipiesātinātajiem taukiem, antioksidantiem un daudzām citām ne mazāk veselīgām vielām, kas palīdzēt attīrīt organismu un uzlabot tā veselību. Mēs esam sagatavojuši jums unikālu recepti, kas attīrīs organismu un atstās labu iespaidu uz kopējo veselību.

taukiem-uzreiz-tris-kermena-dalas-vederu-rokas-un-kajas" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'Dzēriens'});">Dzēriens no linsēklu miltiem: attīrīšanās un veselība

Nepieciešams vienu tējkaroti linsēklu miltu uzliet ar pus glāzi vārīta ūdens. Atstāt to nostāvēties 5-10 minūtes. Tālāk ir jāuzlej puse glāzes karsta ūdens (bet ne verdošs). Pēc tam, kad tas viss ir atdzisis, jāpievieno karote dabīga medus.

Šāds taukiem-uzreiz-tris-kermena-dalas-vederu-rokas-un-kajas" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'dzēriens'});">dzēriens ir jālieto pa glāzei katru dienu, pāris stundas pirms došanās gulēt.

Starp citu, vispārējai veselībai jūs varat pievienot linsēklu miltus pie ikdienas pārtikas, piemēram, zupā, vai arī pie brokastīm.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt