Izmēģiniet attīrīšanās kursu ar linsēklām. Jums vajadzēs tikai trīs nedēļas, lai atbrīvotu ķermeni no toksiskajiem atkritumiem
Veselība

Izmēģiniet attīrīšanās kursu ar linsēklām. Jums vajadzēs tikai trīs nedēļas, lai atbrīvotu ķermeni no toksiskajiem atkritumiem

Lai novērstu arī tālāku toksīnu uzkrāšanos, kas paaugstina skābi visi jūsu organismā un izsauc aizcietējumus, jums jāizmēģina attīrīšanās ar linsēklām.
Visas šlakvielas un toksīni parasti tiek izvadīti caur taisno zarnu, bet ja tas netiek paveikts pienācīgā veidā, tas var izraisīt bīstamus sarežģījumus jūsu veselībai. Tādā veidā, lai to novērstu, jums jāēd produkti, kas ir bagāti ar šķiedrvielām, kas nepieļaus zarnu trakta nobloķēšanu ar atkritumiem un gāzēm.
Labākā produktu izvēle, kas bagāti ar šķiedrvielām – rieksti, pupas un zirņi, bet vislabākā izvēle – linsēklas. Detoksikācija ar linsēklu palīdzību.

Pirmais variants:

Pagatavojiet maisījumu no 1 ēdamkarotes samaltu linsēklu un tases silta ūdens. Dzeriet šo maisījumu pirms brokastīm un pirms vakariņām.

Otrais variants:

Samaisiet 1 ēdamkaroti linsēklu ar ¼ tases kefīra.
Obligāti lietojiet šo maisījumu no rīta, brokastu vietā vai pa dienu, pusdienu vietā.
Izmantojiet vienu no šiem variantiem trīs nedēļu garumā, lai nodrošinātu organismam nepieciešamo daudzumu šķiedrvielu, un iztīrītu jūsu gremošanas sistēmu un organismu no kaitīgajiem toksīniem.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt