Mamma uzlika šo kompresi bērnam un atstāja pa nakti. Apbrīnojami, kas notika no rīta!
Veselība

Mamma uzlika šo kompresi bērnam un atstāja pa nakti. Apbrīnojami, kas notika no rīta!

Kā izārstēt klepu? Šis jautājums uztrauc daudzus. Pat visdārgākās zāles ne vienmēr palīdz tikt vaļā no apnicīgā klepus. Pastāstīsim jums par unikālu metodi, kuru izmanto klepus ārstēšanai.

Kā ātri izārstēt klepu?

Medus komprese – ļoti maigs un efektīvs līdzeklis. Tā ārstē praktiski nemanāmi un tai nav blakusefektu. Pateicoties kompreses siltajai iedarbībai, aktivizējas asinsrite un tiek veicināts atkrēpošanas process.

Šī komprese ir spējīga ievērojami samazināt simptomus vienas nakts laikā. Protams, ņemot vērā apstākli, ka slimniekam nav alerģijas no medus. To var likt gan pieaugušajiem gan bērniem, vecākiem par sešiem mēnešiem.
Nav ieteicams likt kompresi, ja ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, cilvēkiem, kuriem ir alerģija uz kādu no sastāvdaļām un tiem, kuri slimo ar kādu ādas slimību.

KOMPRESE PRET KLEPU

Sastāvdaļas:
  • 1 ēdamkarote medus
  • 1 ēdamkarote miltu
  • 1 tējkarote augu eļļas
  • marle
  • salvete
  • plāksteris

Bērnam labāk likt šo kompresi vakarā, 2 – 3 stundas pirms gulētiešanas. Pieaugušajiem var atstāt uz nakti un noņemt no rīta. Labākam efektam pieaugušie savai kompresei var pievienot šķipsniņu sinepju pulvera. Vieglākos gadījumos šis līdzeklis nostrādā simtprocentīgi!
Sajauc medu ar miltiem tā, lai masa neliptu pie rokām. Pievieno augu eļļu. Ja nepieciešams, var pievienot vēl miltus. Ieliec gatavo masu salvetē un salveti marlē.
Uzliec kompresi uz krūtīm vai palūdz kādu tuvinieku uzlikt to uz muguras un nostiprini ar plāksteri. Kompresei vajadzētu atrasties mazliet augstāk par sirdi.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt