Pirmā palīdzība insulta gadījumā: jūsu dzīvību glābs parasta adata
Veselība

Pirmā palīdzība insulta gadījumā: jūsu dzīvību glābs parasta adata

Adata var izglābt pacientu insulta gadījumā. Šo padomu deva kāds ķīniešu profesors. Viņš teica, ka adatai vienmēr jābūt līdzi.

Tas ir pārsteidzošs un netradicionāls cilvēka glābšanas veids no insulta. Katram būtu jāatrod laiks izlasīt šo rakstu tāpēc, ka nekad nevar zināt, kādus pārsteigumus dzīve mums sniegs pēc pāris minūtēm.

Ja kādam gadījies insults, viņam vajadzīga atpūta un neatliekamā palīdzība.

Šie padomi palīdzēs izglābt slimnieka veselību!

Esiet mierīgi. Neatkarīgi no tā, kur atrodas slimnieks, pārvietot viņu nedrīkst, ja pārvietosiet, kapilāri plīsīs un sāksies asins izplūdums smadzenēs. Ja jums ir šļirce – labi, ja nav, pietiks ar parastu šujamo adatu. Paturiet adatu virs uguns (šķiltavas, svece), lai adatu sterilizētu, tad izmantojiet to, lai iedurtu visos 10 pirkstu spilventiņos.

Nekādi īpašie akupunktūras noteikumi nav jāievēro, tikai dūrieniem jābūt dažus milimetrus no naga. Jādur tā, lai asinis tek. Ja asinis nesāk tecēt, tad pirksti jāpaspiež, lai asinis parādās.

Kad visi pirksti sadurti un asinis ir, pagaidiet dažas minūtes un jūs redzēsiet, ka cietušais atžirgst. Ja pacienta mute sašķiebusies, sāciet viņa ausu masāžu. Masējiet, līdz tās kļūst sārtas – tas nozīmē, ka asinis pieplūst. Tad ieduriet katras auss ļipiņā, lai iztek pāris pilītes asiņu. Pēc dažām minūtēm slimnieka mute vairs nebūs sašķiebusies.

Pagaidiet, līdz slimnieks atgriežas normālā stāvoklī, lai nebūtu nekādu neparastu simptomu, pēc tam nogādājiet slimnieku slimnīcā. Šī metode dzīvības glābšanai ir tradicionāla ķīniešu medicīnā. Praktiskā pielietojumā tai ir 100% pozitīvs rezultāts un ar tās palīdzību cilvēki var pārdzīvot insultu.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt