Kā izmantot sodu, lai atvieglotu sāpes artrīta gadījumā
Veselība

Kā izmantot sodu, lai atvieglotu sāpes artrīta gadījumā

(Piebilde: informācija, kas minēta šajā rakstā ir domāta izglītojošiem mērķiem. Konsultējieties ar savu ģimenes ārstu, lai pielietotu sodu ārstnieciskos nolūkos.)

Dzeramā soda – burvju sastāvdaļa:

Paceliet roku tie, kuru mammām vienmēr virtuves krājumos bija soda. Tajā laikā, kas statistikas dati mazliet kliboja, neoficiāli avoti ziņoja, ka “sodu mīlošas mammas” bija apmēram 95 %.
Jebkurā gadījumā, dzeramā soda ir viens no tiem brīnumlīdzekļiem, kas spējīgs tikt galā ar ikvienu darbu gan virtuvē, gan aiz tās robežām. Dzeramā soda tika pielietota ilgstošā laika periodā. Tā darbojas kā dabisks mājas līdzeklis – pustējkarote šī līdzekļa var atvieglot kuņģa sulas atvilni vai dedzināšanas sajūtu. Nepieciešams izbalināt zobus? Pagatavojiet pastu no dzeramās sodas!
Mūsdienās dzeramā soda tiek reklamēta kā “lēts un drošs līdzeklis cīņā ar autoimūnajām saslimšanām”, ieskaitot artrītu.

Pētījumi ir parādījuši, ka dzeramā soda pH līmeni cilvēka organismā. Tas mēra skābes līmeni un palīdz cīņā ar iekaisumiem.
Doktors Pols O`Konors (fiziologs un pētījuma līdzautors) saka, ka dzeramā soda kontrolē skābes izstrādi organismā. Tas garantē, ka mēs pareizi pārstrādājam ēdienu. Un protams, tas palīdz ierobežot iekaisuma procesus. Bez gremošanas procesa regulēšanas, dzeramā soda piedalās arī diabēta simptomu ierobežošanā. “Šī viela ir sava veida buferzona, tā ietekmē liesas darbību, un mēs domājam, ka tas notiek ar šūnām” – saka doktors O` Konors. Lai pārbaudītu sodas priekšrocības, doktors O`Konors veica eksperimentu, kurā piedalījās gan cilvēki, gan žurkas. O`Konors un viņa komanda ievadīja sodas un ūdens maisījumu katrai grupai divu nedēļu garumā. Pēc divu nedēļu kursa un testu sērijas, zinātnieki konstatēja izmaiņas dalībnieku imūnajās šūnās. Soda palīdzēja imūnajām šūnām nomākt iekaisuma reakcijas. Tas notika pat to cilvēku šūnās, kuriem pirms eksperimenta ar sodu bija problēmas ar iekaisumiem.

Kā darbojas dzeramā soda?

Pirmkārt, skaidrs, ka soda veicina stabilu kuņģa skābes izdalīšanos, kas nepieciešama pareizai gremošanas sistēmas darbībai. Tas, savukārt, samazina iekaisuma iespēju.
Otrkārt, dzeramā soda iedarbojas gan uz kuņģi, gan uz liesu. Liesa ir daļa no imūnās sistēmas. Labvēlīgu apstākļu gadījumā, kuņģa šūnas un liesa veic divas funkcijas. Tās “saka” imūnajai sistēmai, ka tai neviens neuzbrūk, kā arī “izslēdz” jau aktīvos iekaisuma marķierus.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt