Šamaņa padomi – kā ar zālīšu palīdzību uzlabot dzīves kvalitāti
Veselība

Šamaņa padomi – kā ar zālīšu palīdzību uzlabot dzīves kvalitāti

Dažādas zālītes ir vissenāk pazīstamais ārstnieciskais spēks uz zemes. Kā ar elementāras botānikas palīdzību uzlabot savu dzīvi jums pastāstīs šamanis.

Atbaidīt skauģus un nelabvēļus

Ja atrodaties darba kolektīvā, kur pret jums izturas ne pārāk labvēlīgi, uz jūsu pusi var tikt raidīti ļaunuma un nelabvēlības impulsi. No tiem jūs var pasargāt kadiķis. Noliekat uz sava darba galda kadiķa zariņu. Kadiķis ir spēcīgs ļaunuma izdzinējs. Tāpat tas ir ļoti aromātisks un attīra jums apkārt esošo enerģiju. /

Uzlabot karjeras iespējas

Noliekat trīs lielas un skaistas lauru lapas savas darba telpas ziemeļu pusē. Lauru koks ir uzvarētāju augs. Ne velti Senajā Grieķijā varoņu galvas rotāja lauru vainagi. Bet telpas ziemeļu puse ir zona, kas atbild par karjeras izaugsmi. Lauru lapām jābūt lielām, gludām un skaistām.

Piesaistīt naudu

“Visnaudīgākie” augi ir lavanda un ģerānijas. Ieliekat maciņā kaltētus šo augu ziediņus un tas nekad nebūs tukšs. Naudu varat glabāt blakus lavandas pušķītim vai ģerānijas podam. Blakus varat nolikt zaļas sveces.

Atbrīvoties no stresa, noguruma un neizdošanās

Ciedrs ir augs – ķirurgs. Tas palīdz “nogriezt” visu lieko un nevajadzīgo. Ņemiet 7 ēdamkarotes jūras sāls un 5 pilienus ciedru eļļas, pieliekat vannas ūdenim un ejiet aromātiskajā vannā.
Vispār jau visi skuju koki labvēlīgi ietekmē mūsu veselību. Ja mājā ir kāds slims vai novārdzis cilvēks, pielieciet virs viņa gultas kādu skaistu priedes, egles vai ciedra attēlu.

Attīrīt dzīvokli

Ja jūsu mājā bieži strīdas vai nāk ļauni un skaudīgi cilvēki, tai ir nepieciešama enerģētiskā uzkopšana. Pretējā gadījumā telpa savās sienās uzkrāj negatīvo enerģiju tieši tāpat kā zem jūsu gultas sakrājas putekļi. Telpā, kur uz sienām ir sakrājušies negatīvās enerģijas slāņi, ir grūti uzturēties – sāk sāpēt galva, zūd spēki, bez redzama iemesla ir nomākts garastāvoklis. Tātad telpai ir nepieciešama ārstēšana. Pret šo negatīvo enerģiju labi darbojas vērmeles. Ar tās dūmiem jāizkūpina telpas sienas un viss negatīvais izzudīs. Vēl var savārīt trīs ēdamkarotes vērmeļu ar glāzi karsta ūdens un šo novārījumu pievienot grīdas mazgājamam ūdenim. Rūpīgi izmazgāt māju un viss negatīvais pazudīs kā nebijis.

Izsargāties no ļauniem kaimiņiem

Virs sava dzīvokļa vai mājas ieejas durvīm pakariet dadžu buntīti. Tas būs jūsu mājas talismans. Vai arī sagaidiet pilnmēnesi, paņemiet visparastāko sīpolu un pārgriežat uz pusēm. Vienu sīpola pusi noliekat aiz ārdurvīm, otru iekšpusē, pie durvju sliekšņa. Sīpolam tur jānostāv tieši vienu diennakti. Tas strādā kā putekļu sūcējs un “izsūc” no dzīvokļa visu negatīvo.

Uzlabot noskaņojumu

Ļoti pozitīvi un spēcinoši jau no senatnes cilvēku apziņā skaitās bērzi. Ieraudzījāt parkā bērzu, pieejiet pie tā, apķeriet un pastāviet 5 minūtes. Pamanīsiet, ka spēki atjaunojas un noskaņojums uzlabojas. Starp citu, fotogrāfijas, kur jūs esat nofotografēts ar bērziem vai ābelēm fonā, droši varat likt sociālajos tīklos. Tām nespēs neko ļaunu nodarīt neviens nelabvēlīgs cilvēks.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt