Kā mājas apstākļos ātri pazemināt asinsspiedienu!
Veselība

Kā mājas apstākļos ātri pazemināt asinsspiedienu!

Četri vinekārši, bet ļoti fektīvi veidi, kā pazemināt augstu asinsspiedienu, BEZ tabletēm. Arteriālā hipertonija - viena no visbiežāk diagnisticētajām sirds asinsvadu saslimšanām. Šāda veida patoloģija ir hroniski paaugstināts arteriālais asinsspieidens.

Hipertonija kā vienīgā patoloģija ir retums. Parasti tā ir kopā ar kādu citu nopietnu saslimšanu.

Arteriālā hipertonija var izraisīt traucējumus gandrīz visās orgānu sistēmās, bet pati nopietnākā problēma ir hipertoniskā krīze. Tas ir ļoti nopietns stāvoklis, kas var provacēt infarktu vai insultu. Kā ātri pazemināt arteriālo spiedienu?

Četri vienkārši, bet ļoti efektīvi veidi, kā samazināt augstu asinsspiedienu bez tabletēm.

1. Masāža

Maigām un plūstošām kustībām masējiet kakla zonu un akcentējiet to uz pakauša reģionu.

2. Etiķa komprese

Paņemiet 2 auguma lupatiņas un samērcējiet to ar ābolu vai parsto galda etiķi. Pieliekat tās pie pēdām un turiet tā 5-7 minūtes. Pēc 20-30 minūtēm izmērat asinsspiedienu, ja asinsspiediens nav uzlabojies, tad atkārtojiet procedūru.

3. Dzērveņu sula

Sajaucat 100ml dzērveņu sulu kopā ar tādu pašu daudzumu medus. Lietot to 3 reizes dienā pa 1 tējkarotei. Šāda metode lieliski der cilvēkiem ar hronisku hipertoniju.

4. Akupunktūras punkti

Akupresūras uz sejas, aiz auss ļipiņas un atslēgas kauliem. Pieliekat pirkstu uz bedrītes aiz auss ļipiņas, ar vieglu spiedienu velkat līdz atslēgas kaula vidum. Līnija, kur vilksiet ar pirkstu ir gandrīz horizontāla.

Spēcīgi spiest nav nepieciešāms, pietiekami būs glāstīt ādu ar pirkstu. Šādi atkārtojiet 8-10 reizes no katras puses. Rezultātu piefiksējiet, izmēriet asinsspiedienu pirms un pēc procedūras. Pamēģinat un jums izdosies!

Pasteidzies padalīties ar draugiem, neliedz tiem iespēju, uzzināt lietderīgu padomu!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt