3 Dateles no rīta stiprina sirdi, aknas un nieres
Veselība

3 Dateles no rīta stiprina sirdi, aknas un nieres

Bieži vien mēs pat nesaprotam, cik noderīgi produkti var būt, kas ir tik parasti un tiek pārdoti jebkurā tirgū vai katrā hipermārketā. Paņemsim, piemēram, parastās dateles. Vai jūs zinājāt, ka tie satur vairāk ogļhidrātu (60-65%) nekā citi augļi, un tie arī pārsteidz lielāko daļu augļu aminoskābju skaitu ziņā (23!)?

Dateles ir pazīstamas ar savu dziedniecisko īpašību daudzus gadus. Iepriekš tika uzskatīts, ka dateļu koku augļi paaugstina spēku un izturību, pagarina dzīvi, kā arī labvēlīgi ietekmē vīriešu potenci.
Turklāt palmu koku augļi var lepoties ar veselu sarakstu vielu kompleksa apvienojumu. Dateles ir bagātas ar koka varu, dzelzi, mangānu, cinku, fosforu, nātriju, kalciju, kāliju, magniju, kadmiju un citām vielām.
Šajos augļos ir vitamīnu krājums. Šeit ir vitamīni: A, A1, C, B1, B2, B6, niacīns, riboflamīns, pantotenīnskābe, pektīns, fluors (aizsargā zobus) un selēns (samazina vēža un sirds slimību risku).

Dateles veicina tādu svarīga orgāna kā sird, darbību, aknu un nieru veselības nostiprināšanu. Dateļaugu augļi pozitīvi ietekmē zarnu mikrofloru, kā arī visa ķermeņa skābju un bāzes līdzsvaru. Dateles palielina ķermeņa izturību pret infekcijām un vīrusiem. Turklāt šie augļi ir ieteicami pacientiem ar hipertensiju un cilvēkiem, kuri cieš no plaušu slimībām.
Dateles - efektīvs līdzeklis cīņā pret vēzi, tuberkulozi un dažādām infekcijām. Dateles tiek ieteiktas, ja cilvēkam ir bijusi sejas paralīze, viņš ir pārslogots un vienkārši noguris. Ārsti iesaka ēst augļus, ja pacients cieš no diabēta vai distrofijas.
Saskaņā ar pētījumu rezultātiem, žāvētas dateles palielina smadzeņu efektivitāti par 1/5 un pat vairāk! Dateles stimulē arī sirds darbību, kalpo kā tonizējoša viela un ļauj organismam pēc ilgstošas ​​smagas slimības atgriezties normālā dzīvē.

Ārsti stingri iesaka lietot grūtniecības un aprūpes laikā dateles. Fakts ir tāds, ka šie augļi stimulē piena rašanos sievietes ķermenī. Neaizmirstiet par izcilu augļu garšu, kas var aizstāt jebkuru saldumu, ja jūs skaitāt katru kaloriju. Dateles ir ļoti garšīgi un barojoši augļi. Viņi cīnās ar izsalkuma sajūtu, kā arī piesātina ķermeni ar noderīgām vielām. Tikai 10 dateles nodrošina cilvēka ikdienas vajadzību pēc vara un sēra. Turklāt, tās satur pusi ķermenim nepieciešamā dzelzs un ceturtdaļu kalcija. Dateles satur daudz cukura - fruktozes un glikozes.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt