Ātra svara zaudēšana: 7 veidi kā pāris dienās atbrīvoties no liekajiem kilogramiem
Diētas

Ātra svara zaudēšana: 7 veidi kā pāris dienās atbrīvoties no liekajiem kilogramiem

Gandrīz katra sieviete tiecās pēc ideālā svara. Šīs triju dienu diētas ir balstīta uz strauju svara zudumu un tās būs efektīva tām sievietēm, kurām ir vien pāris liekie kilogrami un jāgatavojas svinībām. Sievietēm, kuru liekas svars pārsniedz 5 kg, šī diēta nebūs piemērota.

Pirmkārt, pirms diētas rūpīgi apdomājieties, jo šī diēta ķermenim ir liels stress. Ja jums ir paaugstināts cukura līmenis, kuņģa, aizkuņģa vai žultspūšļa problēmas, tad šī diēta nebūs jums piemērota.

Tad, lūk, triju dienu diētas:

Banānu

Ja jums garšo augļi, tad diētu nebūs grūti izturēt. Dienas deva ir 3 banāni un 3 glāzes kefīra. Aptuvenais svara zudums pēc 3 dienām ir 3 kg.

Kefīra

Izturēt to nav vienkārši, bet rezultāti priecēs. Var zaudēt līdz par 5 kg trijās dienās.

Dienā drīkst izdzert 1 l kefīra, kurš jāizdala uz 5-6 porcijām. Papildus drīkst lietot zaļo tēju un ūdeni. Ja ir pavisam grūti izturēt, tad apēdiet vienu ābolu.

Augļu

Ir divas izvēles vai nu āboli vai greipfrūti. Daudzums – 2 kg dienā.

Dzērienu

Jādzer sula, buljons, kefīrs, jogurts. Galvenais, lai viss ir šķidrā veidā un papildus dienā jāizdzer vismaz pusotrs litrs ūdens.

Auzu putras

4 – 5 reizes dienā ēdiet ūdenī vārītas auzas. Viena porcija nedrīkst pārsniegt 200 gramu. Neko citu nedrīkst, izņemot ūdeni. Var nomest pat līdz 5 kg!

Griķu

Šī ir viena no vieglākajām, jo griķu biezputra dod sāta sajūtu pat pēc nelielas porcijas. Ēdiet griķus 4 reizes dienā un ne vairāk kā 200 g vienā porcijā. Aptuvenai svara zudums ir 3 kg.

Burkānu

Šo diētu ir grūti izturēt, bet tā ir vitamīniem bagātāka. Ēdiet jebkādā veidā pagatavotus burkānus līdz 1 kg dienā. Drīkst apēst arī vienu greipfrūtu. Aptuvenais svara zudums 2 līdz 4 kg.

MĪĻĀS DĀMAS! ATCERIETIES: šīs diētas ir paredzētas trijām dienām un ne vairāk! Tās drīkst atkārtot tikai pēc pusgada.

Mīliet sevi, esiet veselas, skaistas un laimīgas!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt