Interneta veikalā nopērkamais līdzeklis tiešām attaisno savu “daudz labuma vienā” nosaukumā
Veselība

Interneta veikalā nopērkamais līdzeklis tiešām attaisno savu “daudz labuma vienā” nosaukumā

Te tik tiešām nav nekā kaitīga, gluži otrādi – vesels birums labo īpašību, īpašs labo vielu koncentrāts. Īpaši gribu piezīmēt, ka šis spēcīgais līdzeklis aizsargā no dažādām baktērijām, dažiem vīrusiem un sēnītēm. Tas nesatur spirtu.

Kā es to izmantoju…

Sākumā gan šis augu valsts glābējs manā dzīvē neieguva regulāru pielietojumu. Bija pat tā, ka revidējot savas aptieciņas krājumus, konstatēju, ka MALAVIT tūlīt beigsies derīguma termiņš. Drudžaini sāku pārlasīt lietošanas instrukciju – ļoti negribējās mest ārā tādu vērtīgu produktu. Pievērsu uzmanību līdzekļa atsvaidzinošajai funkcijai.

Kamēr gaidīju interneta veikalā pasūtīto dezodorantu, kaut kā vajadzēja izlīdzēties… Liels bija mans pārsteigums, ka MALAVIT izrādījās fantastisks dezodorants – dažas pilītes uz pirkstu galiem, iesmērējam attiecīgajās vietās un visu dienu sauss un tīrs! Nav jāgaida, kamēr izžūs, tas kā ūdens uzreiz iesūcas ādā, neatstāj nekādus traipus uz apģērba, tam nav uzmācīga aromāta, kas “iejauktos” mana parfīma smaržā un 100% aizsardzība pret sviedriem! Tagad es nemeklēju to, kā nav, bet izmantoju šo ērto un ekonomisko līdzekli, viens iepakojums, un man pietiek mēnešiem ilgi. Ērti, vienkārši un ļoti ekonomiski, lieciet aiz auss!

Plus vēl – ārstnieciskā iedarbība:

  • Brūču un traumu apstrāde, apdegumu, apsaldējumu, izgulējumu un hematomu ārstēšana;
  • LOR slimību, vidusauss iekaisumu augšējo elpceļu ārstēšana;
  • Efektīva iedarbība ādas slimību, dermatītu, kukaiņu kodumu, stomatīta un periodontozes gadījumā;
  • Pretiekaisuma, pretniezes, atvēsinoša un spēcīga gļotādas tūskas mazinoša iedarbība.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt