Top 5  noderīgas ārstnieciskas tējas
Veselība

Top 5 noderīgas ārstnieciskas tējas

Tās lieliski iedarbojas saaukstēšanās, bezmiega gadījumā, kā arī palīdzēs pie kuņģa darbības traucējumiem, gastrīta, spēku izsīkuma, nieru iekaisuma un citām veselības problēmām.

Piparmētra- tās lapiņas pievienotas tējas pagatavošanas laikā, nomierina un atslābina. Bronhītu gadījumā šāds dzēriens novērš kakla kairinājumu, mazina klepu, uzlabo pašsajūtu paaugstinātas temperatūras gadījumā. Piparmētru tēja palīdzēs kuņģa problēmu gadījumā.

Jasmīns- jasmīna tēja ir laba pret zemu asinsspiedienu, gastrītu un palīdz atjaunoties spēku izsīkuma gadījumā. Turklāt jasmīns stimulēs apetīti un palīdzēs tikt galā ar hronisku nogurumu.

Lavanda- tēja ar lavandu labvēlīgi iedarbosies uz organismu bezmiega un neirožu gadījumos. Tai piemīt spazmolītiska un nomierinoša iedarbība.

Anīss- tēja ar anīsu palīdzēs ātrāk atveseļoties kakla sāpju un klepus gadījumos, kā arī tā būs noderīga ārstējot nieru, zarnu iekaisumus un plaušu iekaisumu procesu ārstēšanā.

Kliņģerītes- tēja ar kliņģerīšu ziediem palīdz ārstēt saaukstēšanos un angīnu, augam piemītošo antibakteriālo īpašību dēļ.

Pirms dažādu ārstniecisko augu tēju lietošanas iesakām konsultēties ar savu ārstējošo ārstu.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt