Sārmaino produktu TOP5, kuri jums jāēd, lai padarītu jūsu organismu noturīgu pret daudzām slimībām
Veselība

Sārmaino produktu TOP5, kuri jums jāēd, lai padarītu jūsu organismu noturīgu pret daudzām slimībām

Ļoti nozīmīgs faktors mūsu veselībai, laimei un labklājībai ir pareizs līdzsvars it visā. Tas palīdz gan ķermenim, gan garam.
Kā paskaidrots vietnē PlateFulNutrition.Co:
“Skābju – sārmu līdzsvars norāda uz līdzsvaru starp skābo un sārmaino vidi jūsu organismā. Lai izmērītu skābju – sārmu attiecību jūsu ķermenī, tiek izmantota pH skala no 0 līdz 14. PH nozīmē “ūdeņraža spēku” un mēra ūdeņraža jonu koncentrāciju dotajā šķīdumā. PH 7 tiek uzskatīts par neitrālu.
Ja pH līmenis ir zemāks par 7, vide tiek uzskatīta par skābu, ja augstāks par 7, tad par sārmainu. Mūsu ķermenis pamatā sastāv no ūdens un lielākajam daudzumam mūsu šķidrumu un asinīm jābūt vairāk sārmainiem – no 7,35 līdz 7,45. Mūsu ķermenis nepārtraukti strādā, lai sabalansētu pH, un pH līmenis ir veselības rādītājs. Kad rodas disbalanss, mēs varam izjust diskomfortu un mūs var piemeklēt dažādas slimības.”

Šie ir vislabākie sārmainie produkti, kuri būtu jālieto ik dienas:

Citroni

Gremošanas procesā citroni tiek pārvērsti visspēcīgākajā sārmainajā produktā. Tāpēc pievienojiet dažas citrona šķēlītes saviem dzērieniem, salātiem, zupām un citiem ēdieniem ik dienas.

Sparģeļi

Ar savu pH 8,5 sparģeļi ir ļoti spēcīgs sārmains produkts, kas paaugstina dažādu vitamīnu, minerālvielu, antioksidantu, šķiedrvielu un ūdens daudzumu organismā.

Kajēnas pipari

Tas ir spēcīgs antibakteriāls līdzeklis ar pH līmeni 8,5. Tas attīra organismu, pazemina asins spiedienu, paaugstina galvas smadzeņu funkcijas un uzlabo asinsriti.

Avokado

Šiem neticami barojošajiem augļiem pH līmenis ir 8,0. Tie atindē organismu, palīdz gremošanas sistēmai, uzlabo sirds veselību un novērš osteoporozi.

Ķiploks

Šis spēcīgais dabiskais antibiotiķis ir pilns ar barības vielām, kas palīdz neitralizēt pārlieku lielo skābes daudzumu organismā.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt