Mums visiem tas jāzina! 10 lietas par mūsu asins grupu
Skaistums
Veselība

Mums visiem tas jāzina! 10 lietas par mūsu asins grupu

Eksistē vairākas asins grupas: pirmā (0), otrā (A), trešā (B) un ceturtā (AB). Tās mums tiek noteiktas piedzimšanas brīdī. Eksperti apgalvo, ka katrai asins grupai piemīt savas īpašības. Šeit ir apkopotas svarīgākās asins grupas raksturojošas īpašības.

Asins grupa un pēcnācēji

Apmēram 85% cilvēku asins grupa ir ar rēzus pozitīvo faktoru. Bet, ja sievietei asins grupa ir ar rēzus negatīvo faktoru, savukārt, vīrietim, no kura viņa gaida bērnu ir rēzus pozitīvā asins grupa, tad pastāv paaugstināta riska iespēja, ka bērnam var būt problēmas ar veselību.

Asins grupa un slimības

Atkarībā no slimības rakstura un veselības stāvokļa, katra asins grupa var būt vairāk vai mazāk uzņēmīga. Tāpēc ir jānoskaidro personīgie riski un jācenšas tos samazināt.

Asins grupa un pārtika

Jums ir jāzina sava asins grupa, lai saprastu, kādi produkti ir nepieciešami jūsu veselībai, bet kādus nevajadzētu lietot uzturā. Cilvēkiem ar otro asins grupu jāēd daudz dārzeņu. Tiem, kuriem ir pirmā asins grupa jāēd zivis un gaļa, bet tiem, kuriem ir ceturtā asins grupa iesaka ēst liesu gaļu un jūras produktus. Savukārt, cilvēkiem ar trešo asins grupu iesaka ēst t.s. sarkano gaļu (liellopu un jēru).

Asins grupu antigēni

Asins grupu antigēni var būt gan asinīs, gan gremošanas traktā, plaušās, degunā, mutē un resnajā zarnā.

Asins grupa un stress

Kā piemēru varam minēt cilvēkus ar pirmo asins grupu. Viņiem nepieciešams ilgāks laiks, lai nomierinātos pēc satraukuma nekā pārējiem. Turpinājumu lasiet nākamajā lapā:

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt