Es nekad nedomāju, ka sīpols ir tik veselīgs
Noderīgi

Es nekad nedomāju, ka sīpols ir tik veselīgs

Musu mammas un vecmammas lielski zin to, ka nav labāku zāļu kā tautas līdzekļi. Tie ne tikai izārstē, bet arī nekaitē mūsu organismam kā aptiekā pirktas zāles. Viens no brīnumlīdzekļiem, ko izmantoja mūsu vecvecāki ir sīpols. Tas ir spējīgs izārstēt pat hroniskas saslimšanas, kas jau sen tev traucē dzīvot. Mēs jums pastāstīsim par dažiem veidiem, kā var izmantot sīpolu ārstniecībā.

1. Sīpols samazina temperatūru.

Tas ir ideāls līdzeklis bērniem. Ja jūsu bērniem ir paaugstināta temperatūru, tad sagriežat sīpolu gredzenos un samērcējat tos ābolu etīķī. Šos gredzenus ieliekat bērnam zeķēs pie pēdā un pie ausīm. Temperatūra no šādas ārstēšanas ātri pazudīs.

2. Pret infekcijām.

Lai cīnītos ar infekciju, kad brūce ir iekaisusi, tev nepieciešams pagatavot pastu no sīpola. Priekš tā nepieciešams uzvārīt pienu un uzliet to uz biezu maizes klaipu un sarīvē tam virsū sīpolu. Samīci maizi līdz iegūsti vienmērīgu masu. Pasta ir gatava, lai atbrīvotos no infekcijas tev nepieciešams dezinficēt brūci un pielikt marli ar pastu kompreses veidā. Šāda komprese jānotur 2-2.5 studas. Procedūru drīkst atkārtot kamēr infekcija nav pazudusi.

3. Sīpols ir spējīgs apturēt asiņošanu.

Sīpols tev palīdzēs pie nelielām brūcēm un sagriezumiem. Ja ir notikusi nelaime un esi savainojies, tad nepiecešams pie brūces pielikt marli, kurā ir ietītas pāris šķēles sīpola. Tu nepaspēsi pamanīt, ka asiņošana jau būs apturēta. Procedūru var atkārtot, lai veicinātu brūču dzīšanu.

4. Zāles pret apdegumiem.

Ir grūti noticēt, bet vienkāršs sīpols palīdzēs ārstēt saules apdegumus un ne tikai. Priekš tā nepieciešams sagrieztu sīpolu pielikt pie apdeguma vietas uz 2 minūtēm. Ja pēc tam apdeguma vietu iesmērēt ar olu baltumu, tad nepaliks rētas. Tas attiecas tikai uz viegliem apdegumiem.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt