Desmit tautas līdzekļi, kas izturējuši laika pārbaudi
Veselība

Desmit tautas līdzekļi, kas izturējuši laika pārbaudi

Tautas līdzekļu klāstā atradīsiet daudz un dažādus dabiskus preparātus, kas palīdzēs jums tikt galā ar dažādām veselības problēmām. Šajā rakstā piedāvājam jums 10 vissenākos tautas līdzekļus, kas izturējuši laika testu un joprojām plaši tiek pielietoti, lai risinātu dažādas veselības problēmas.

Ēdiet vistas zupu, lai izārstētu saaukstēšanos

Tauki un olbaltumvielas, kas atrastas vistas buljonā, dos jums nepieciešamās kalorijas, lai cīnītos ar apetītes trūkumu, kas raksturīgs visiem, kas ir sasirguši. Vistas buljonam piemīt mitrinošs efekts, kas palīdz organismam regulēt temperatūru un atvieglo toksīnu izvadi, kuri traucē atveseļošanās procesam, ja tos atstāj cirkulēt asinsritē.

Izmantojiet mitru tējas maisiņu, lai “izvilktu” bites dzeloni

Tanīniem, ko satur tējas lapas, piemīt spēcīgs pretiekaisuma efekts, kas palīdz samazināt uztūkumu ap bites koduma vietu. Uzliekat mitro melnās tējas maisiņu uz koduma vietas un atstājiet, kamēr tūkums samazinās. Kolīdz tas notiks, dzeloni varēs viegli izvilkt.

Rīcineļļa aizcietējumu ārstēšanai

Rīcineļļa stimulē resnās zarnas darbību, kas atvieglo aizcietējumu ārstēšanu. Deva pieaugušajiem 1 – 2 ēdamkarotes, jālieto iekšķīgi, bērniem 1 – 2 tējkarotes. Jums jāsāk justies labāk jau dažas stundas pēc eļļas lietošanas.

Apstrādājiet ādu ar aukstu pienu, lai ārstētu apdegumus

Mērcējiet apdeguma vietu traukā ar aukstu pienu apmēram 15 minūtes. Šķidruma temperatūra palīdzēs apturēt dedzinošo sajūtu, bet tauki un olbaltumvielas, ko satur piens, veicinās dzīšanas procesu. Ja apdeguma vieta ir lielāka, samitriniet pienā auduma gabalu un ar to apklājiet bojātos audus.

Izbaudiet vannu ar auzu pārslām, lai nomierinātu niezošu ādu

Auzu pārslas lieliski noder ādai, veicina dzīšanu un mazina iekaisumu. Atslābināšanās vannā, kuras ūdenim pievienoti auzu milti, 15 – 20 minūšu laikā mazinās ādas niezi un nomierinās to.

Dzeriet baltā vītola mizas tēju, lai atvieglotu sāpes

Tēja no baltā vītola mizas satur lielu daudzumu salicīna, kas pēc ķīmiskā sastāva ir analogs aspirīna aktīvajai sastāvdaļai. Tas padara baltā vītola mizas tēju par vislabāko līdzekli pret galvas sāpēm, menstruālajiem krampjiem un artrītu. Tas iedarbojas labāk par aspirīnu un citiem pretsāpju līdzekļiem.

Dzeriet groku, lai mazinātu sāpes kaklā

Lai gan mēs visi zinām, ka alkohola lietošana nenāk par labu veselībai, jāsaka, ka groks joprojām ir un paliek vislabākais līdzeklis pret kakla sāpēm. Tradicionālā recepte – uz glāzi karsta ūdens vai tējas mazliet viskija un tējkarote medus.

Izmantojiet strutenes, lai cīnītos ar kārpām

Kārpas parasti rodas cilvēkiem ar novājinātu imūnsistēmu. Cīņa ar kārpām labi palīdz struteņu sakņu sula. Ja pēc 2 – 3 nedēļām kārpas tomēr nav pazudušas, jāmēģina kāds aptiekā nopērkamais līdzeklis.

Izmantojiet zirnekļa tīklu, lai dziedētu brūces

Viens patiesi brīnumains fakts par zirnekļa tīklu ir tāds, ka tas satur olbaltumvielas un vitamīnus, kas paātrina asins sarecēšanu un brūču dzīšanu. Atrodiet tīru zirnekļa tīklu, pārliecinieties, ka uz tā nav beigtu kukaiņu, savāciet to un savirpiniet bumbā, kas nosedz visu brūci. Tas ir ļoti svarīgi, lai apturētu asins tecēšanu un kādu iekaisumu veicinošu daļiņu iekļūšanas brūcē.

Dzeriet ingvera dzērienu, lai ārstētu sāpes kuņģī

Ingvera sakne satur daudz dažādas vielas, kas nomāc nervu signālus, kas izraisa vemšanu un stimulē muskuļus, kas atbild par vielu pārvietošanu caur kuņģa – zarnu traktu.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt