Kas notiks, ja kafijas vietā no rīta dzersiet siltu ūdeni ar citronu
Veselība

Kas notiks, ja kafijas vietā no rīta dzersiet siltu ūdeni ar citronu

Neesat paspējuši notievēt, vasaru gaidot? Nekas, ir vēl viens interesants un noderīgs paņēmiens – aizvietojam rīta kafiju ar citronu ūdens dzērienu. Pirmkārt, tas uzmundrina ne sliktāk par kafiju. Otrkārt, tam ir daudz dažādu noderīgu īpašību, kas palīdzēs jūsu veselībai. Un treškārt, sastāvdaļas nav dārgas un dzēriens ir vienkārši pagatavojams. Iesakām to visiem sliņķiem un drastisku diētu nomocītajiem. Uz glāzi ūdens pietiks ar trim citrona šķēlītēm. Varat nelikt pašu šķēlīti, bet izspiest sulu, bet neizmantojiet koncentrātus, tie pilni ar ķīmiju, kas galīgi nav nepieciešama mūsu organismam. Ūdeni ņemiet siltu, nevis karstu vai vārošu, citādi viss labums vienkārši izvārīsies. Pietiks ar 60 grādiem. Citronu ūdens jādzer pa vienai tasei no rīta un vakarā.

Detoksikācija – aknas teiks jums paldies par to, ka tām būs mazāk ko darīt, neitralizējot toksīnus.

Imūnā sistēma – ūdens ar citronu uzlabo limfātisko mezglu darbību un rada nekomfortablu vidi mikrobiem.

Samazina svaru – citrons satur šķiedrvielas, kas mazina izsalkuma sajūtu, bet nav enerģijas avots, gribi – negribi, nāksies tievēt.

Kustīgums – citrons labvēlīgi ietekmē skrimšļus, uzlabojot kustīgumu.

Pretiekaisuma līdzeklis – citrona sula samazina skābes daudzumu, līdz ar to samazina iekaisuma procesu risku.

Saaukstēšanās profilakse – silts ūdens palīdzēs sasildīties, bet citrons apgādā organismu ar vitamīnu C, kas, protams, nekļūs par panaceju, bet samazinās saaukstēšanās iespējamību.

Veseli zobi – citrons minimizē smaganu iekaisumu, nomāc zobu sāpes un padara elpu svaigāku.

Labs noskaņojums – ja jums garšo tēja ar citronu, tad arī citronu ūdens palīdzēs jums atmest sliktās domas un uzlabos miega kvalitāti.

Tīra āda – citrons un silts ūdens palīdz cīnīties ar grumbām, jums nav jāpielieto spēcīgākas iedarbības līdzekļi.

Varētu šķist, ka citrons ar siltu ūdeni ir nezin kāds alķīmijas līdzeklis visām dzīves situācijām, un tā tas arī ir. Vienkāršais padoms – nepaļaujaties tikai uz brīnumdzērienu, bet rūpējieties par sevi kopumā. Tad arī rezultāti neliks ilgi gaidīt.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt