Šodien uzzināsim kā ātri atbrīvoties no mandeļu iekaisuma bez antibiotiku palīdzības. Šī situācija ir zināma ar nosaukumu tonsilīts un tā var izraisīt arī dažādas papildus veselības problēmas.
Ja jums kakla sāpju dēļ ir grūti norīt pat ūdeni, iespējams, jums ir tonsilīta infekcija. Tonsilīts – kakla mandeļu iekaisums. Kakla mandeles, līdzīgi kā limfmezgli un liesa ir cilvēka limfoidālie orgāni un tiem ir svarīga loma organisma vielmaiņas un attīrīšanas procesos. Tonsilīts var skart jebkurā vecumā, taču visizplatītākais tas tomēr ir bērniem.
Parasti ir arī sataustāmas palielinātas mandeles un kakla limfmezgli. Ja mandeles ir stipri palielinātas tās var bloķēt pat elpceļus, radot grūtības elpot, jo īpaši tas var pastiprināties miegā.
Ķiploks ir dabisks antiseptiķis un medus darbojas kā nomierinošs līdzeklis mandelēm. Abi šie komponenti strādā kā pretmikrobu un antibakteriālie līdzekļi. Tie cīnās ar infekcijām un vīrusiem, kuri, kā zināms ir pirmie, kas izraisa šo problēmu. Tie veiksmīgi risinās mandeļu problēmu, ārstējot kakla iekaisumu.
Kā mēs jau zinām, medus palīdz kontrolēt mikroorganismu vairošanās procesus kaklā. Ja medu apvieno ar kurkumu, tie arī abi strādā kā dabiski antiseptiski līdzekļi, kas var izārstēt mandeles un kakla iekaisumu.
Jūsu jaunais draugs – skalošana ar sālsūdeni. Jums vajadzēs glāzi silta ūdens un pustējkaroti sāls. Sajauciet abus, lai sāls izšķīst un skalojiet kaklu ar sāls šķīdumu vairākas reizes dienā.
Ēdamkarote ābolu etiķa, sajaukta ar glāzi silta ūdens un medu, paveiks brīnumus! Samaisiet visas sastāvdaļas un skalojiet kaklu vairākas reizes dienā.
[banner type='article']Ja meklējat vēl kādu līdzekli, lai izārstētu iekaisušu kaklu, tad dzeramā soda ir viens no tiem. Kakla skalošana ar siltā ūdenī izšķīdinātu sodu un mazliet sāls, palīdzēs jums cīņā ar sāpošu kaklu. Šis šķīdums palīdzēs nogalināt baktērijas un sēnīšu infekcijas. Iesakām ¼ tējkarotes dzeramās sodas pievienot jau augstāk minētajam sāls šķīdumam. Skalojiet kaklu vismaz trīs reizes dienā un rezultāti neizpaliks.