Kakla streptokoks – desmit tautas līdzekļi cīņai ar to.
Veselība

Kakla streptokoks – desmit tautas līdzekļi cīņai ar to.

Katrs, kurš kaut reizi cietis no faringīta, zina, cik sāpīgi tas ir! Streptokoks kaklā – tā ir bakteriāla infekcija, kas izraisa kakla sāpes un pietūkumu. Ja slimību neārstē, tā var izraisīt tādus sarežģījumus kā reimatisms un nieru iekaisums.
Kakla streptokoka izraisītājs ir Streptococcus pyogenes baktērija, kas ir ļoti lipīga. Visizplatītākā ārstēšana noris ar antibiotiku palīdzību, bet ir zinātniski pierādīts, ka tā nedod vēlamo rezultātu. Ja jums ir darīšana ar akūtu faringītu, jūs varat izmēģināt dažus mājās pieejamus līdzekļus, lai atvieglotu simptomus un nostiprinātu imūno sistēmu ar dabiskiem līdzekļiem.

Vitamīns D

Ir zinātniski pierādīts, ka vitamīns D spēlē lielu lomu veselas imūnsistēmas uzturēšanai. Balstoties uz pētījumu rezultātiem, kas publicēti Starptautiskajā infekciju saslimšanu žurnālā, pastāv spēcīga saikne starp D vitamīna deficītu un respiratorajām saslimšanām, ko izraisa streptokoka baktērijas.

Zāļu tējas

Zāļu tējas ir ideāls līdzeklis, lai atvieglotu akūta faringīta simptomus. Piemēram, kumelīšu tēja satur antioksidantus, kas mazina sāpes un apsārtumu, bet pieneņu sakne ārstē infekciju un stiprina imunitāti.

Ābolu etiķis

Ābolu etiķis satur etiķskābi, kas ir dabisks antibakteriāls līdzeklis. Ābolu etiķis jau izsenis ir zināms ar savām ārstnieciskajām īpašībām.

Himalaju sāls

Kakla skalošana ar rozā Himalaju sāli palīdz mazināt uztūkumu, kas ir faringīta izraisīts. Tas paaugstina pH līmeni mutes dobumā un nodrošina sārmainu vidi, kurā baktērijas nevar vairoties. Himalaju sāls ir pretiekaisuma un pretbaktēriju līdzeklis.

Piparmētru eļļa

Piparmētru eļļa satur mentolu – vielu, kas izraisa vēsuma efektu un nomierina kaklu. Pievienojiet dažus pilienus piparmētru eļļas glāzē ūdens, lai lietotu to iekšķīgi.

Medus

Medus ir labi zināms ar savām dziedējošajām īpašībām un spēju veidot aizsargbarjeru infekcijām. Medus palīdz uzturēt imūnsistēmu un nomierināt sāpes kaklā.

Kaulu buljons

Kaulu buljons ir ļoti vērtīgs. Tas ir pilns ar minerālvielām, kuras organisms var viegli “norīt” – fosforu, magniju un kalciju. Pie tam, buljons arī mitrina organismu, tādā veidā palīdzot imūnsistēmai.

Citronu eļļa

Pateicoties savām antibakteriālajām īpašībām, citrons palīdz attīrīt organismu no toksiskajiem atlikumiem. Ir zinātniski pierādīts, ka citronu eļļa ir spējīga ierobežot antibiotiski noturīgo baktēriju attīstību. Jūs varat pievienot to glāzē ūdens vai zāļu tējas tasē aromātam un ārstnieciskajai iedarbībai.

Melnais plūškoks

Melnajam plūškokam piemīt pretvīrusu un antibakteriālas īpašības, kas var izrādīties noderīgas cīņā ar angīnu. To varat lietot kapsulu vai pulvera veidā, vai dzert kā tēju.

Skalošana ar eļļu

Skalošana ar kokosriekstu eļļu, neapšaubāmi, ir viens no iedarbīgākajiem veidiem, lai attīrītu mutes dobumu un veidotu tur sterilu vidi. Skalojiet ar siltu ūdeni, kurā izšķīdināta ēdamkarote eļļas apmēram desmit minūtes, tad izspļaujiet. Pēc tam iztīriet zobus, kā parasti.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt