Desmit vienkāršas viltības, kas palīdzēs jums atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Un nekādu nogurdinošu vingrinājumu!
Diētas

Desmit vienkāršas viltības, kas palīdzēs jums atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Un nekādu nogurdinošu vingrinājumu!

Vairums cilvēku ar lieko svaru sapņo tikt vaļā no nīstajiem kilogramiem. Mūsdienās daudziem no mums ir kļuvis sarežģīti normāli ēst un regulāri nodarboties ar fiziskajiem vingrinājumiem. Tāpat esam pakļauti stresam, kas kopā ar sēdošo dzīvesveidu un citiem kaitīgiem ieradumiem veicina liekā svara rašanos. Tas notiek pakāpeniski. Jūs pat varat neapzināties savu problēmu, līdz jau kļuvis par vēlu.
Daudzi cilvēki ir pārāk aizņemti, lai tērētu laiku ēdiena gatavošanai mājās un izpildītu regulārus fiziskos vingrinājumus. Tāpēc esam sagatavojuši dažus vienkāršus un ļoti svarīgus padomus, kas palīdzēs jums paātrināt svara zaudēšanas procesu un neatņems pārāk daudz laika.

Samaziniet alkohola patēriņu

Daudzi cilvēki iecienījuši alkoholu, jo tas palīdz atslābināties un aizmirst par problēmām. Bet vai zināt, ka alkoholā ir ļoti daudz kaloriju? Tāpēc alkohola lietošana ļoti bieži noved pie ātra svara pieauguma, īpaši tāpēc, ka alkohols bieži vien tiek lietots kopā ar bezalkoholiskajiem dzērieniem un kaitīgām uzkodām. Iespēju robežās cenšaties izvairīties no alkohola lietošanas un rezultāti neliks ilgi gaidīt. Jūs ne tika atbrīvosieties no liekajiem kilogramiem, bet arī attīrīsiet organismu. Jums nav no alkohola jāatsakās pavisam, vienkārši cenšaties ierobežot tā patēriņu.

Cenšaties neēst pēc deviņiem vakarā

Viens no visefektīvākajiem paņēmieniem kā izvairīties no liekā svara – pārstāt ēst pēc deviņiem vakarā. Vai zināt, kāpēc? pierādīts'});">Ir pierādīts, ka ēšana pēc deviņiem vakarā noved pie liekajiem kilogramiem, jo jau dienas laikā jūs esat uzņēmuši pietiekamu daudzumu kaloriju. Ēšana pēc deviņiem vairākumā gadījumu ir stresa vai garlaicības dēļ, nevis tāpēc, ka patiešām esat izsalcis. Kaloriju uzņemšana vēlu vakarā parasti noved pie nevajadzīgām tauku krokām un svara palielināšanās. Ja pārstāsiet ēst pēc deviņiem vakarā, jau pavisam ātri atbrīvosieties no liekajiem kilogramiem.

Dzeriet ūdeni!

Mēs visi zinām, ka tas ir ļoti svarīgs noteikums ar pierādītu efektivitāti. Jūs ne tikai zaudēsiet liekos kilogramus, bet arī mitrināsiet un uzlabosiet savas ādas stāvokli. Ūdens attīrīs jūsu organismu no toksīniem, paātrinās metabolismu un ļaus ātrāk notievēt. Un kas ir vēl svarīgāk, ūdens lietošana palīdzēs jums sajust atšķirību starp īstu izsalkumu un izsalkumu garlaicības pēc. Jums tikai jāizdzer glāze ūdens, lai saprastu, vai patiešām esat izsalcis. Lielākajā vairumā gadījumu organisms neatšķir slāpes no bada sajūtas. Ūdens dzeršana palīdzēs iegrožot apetīti. Ja vēlaties sasniegt labus rezultātus, izdzerat vismaz astoņas glāzes ūdens katru dienu.

Veltiet pietiekami daudz laika miegam

Jums jāguļ vismaz astoņas stundas diennaktī. Ja jūs kārtīgi neizguļaties, jūsu ķermenim tas ir liels stress. Šis stāvoklis iekustina hormonus, kas saistīti ar bada sajūtu. Tāpēc jums jāvelta pietiekami daudz laika pilnvērtīgam miegam, lai saglabātu hormonu līdzsvaru un izvairītos no pārēšanās.

Treniņi ar intervāliem

Jums nav jāapmeklē sporta zāle katru dienu. Jums vienkārši jāveic īsi treniņi ar pārtraukumiem. Tas paātrinās jūsu metabolismu un palīdzēs svara zaudēšanas procesā. Paātrināta vielmaiņa palīdzēs sadedzināt kalorijas ātrāk, un tas ir tieši saistīts ar svara zudumu. Ja nolemsiet izmēģināt intensīvo intervālu treniņu programmu, jūs turpināsiet zaudēt svaru pat pēc nodarbības. Un tā – ja vēlaties ātri nomest svaru, cenšaties vingrot katru dienu 15 – 20 minūtes.

Dzeriet kafiju

Runājot par kafiju, mēs nedomājam kafiju ar putukrējumu. Mēs iesakām jums dzert melnu kafiju bez jel kādām piedevām. Kofeīns, ko satur šis dzēriens, stimulē taukskābju izvadīšanu un dod papildus enerģiju intensīvākiem treniņiem. Tāpat kafija samazina apetīti.

Brokastīs apēdiet olu

Laba porcija olbaltuma dienas sākumā pasargās jūs no kaitīgām uzkodām dienas laikā. Lai mazinātu izsalkuma sajūtu, varat ēst arī jogurtu.

Pierakstiet, ko apēdat

Jūs notievēsiet ātrāk, ja pierakstīsiet, ko esat apēdis dienas laikā. Eksperti apgalvo, ka cilvēki, kas pieraksta, ko apēduši, tievē ātrāk, nekā tie, kuri to nedara.

Izbaudiet saules starus

No rītiem atvelkat aizkarus un ielaižat istabā saules gaismu. Saules stari piepildīs jūs ar enerģiju. Pierādīts, ka cilvēkiem, kas saņem pietiekamu daudzumu saules gaismas, ir zemāks ķermeņa masas indekss (ĶMI).

Vērtīgas uzkodas

Nepērkat ātrās uzkodas vietējā ātrās ēdināšanas restorānā. Labāk paņemiet no mājām ābolu, mazliet riekstu un ēdiet tos neveselīgo uzkodu vietā, kas satur daudz kaloriju.
Šie desmit padomi palīdzēs jums samazināt svaru, pie nosacījuma, ka dzīvosiet veselīgi. Un tā, cenšaties ēst pilnvērtīgi un jūs vienmēr būsiet lieliskā formā!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt