3 atjaunojošas SPA procedūras
Skaistums

3 atjaunojošas SPA procedūras

SPA procedūras mājas apstākļos neaizņems daudz laika, bet palīdzēs atslābināties un savest jūsu ķermeni kārtībā.

Pīlings

Pats vienkāršākais un pārbaudītākais mājas pīlinga veids- dabīgi spiesta maltā kafja. To var izmantot gan tīrā veidā, gan pievienojot dažus pilienus apelsīnu eļļas vai olīveļļas.

Alternatīvs variants- viena karote medus un trīs karotes jūras sāls. Šādi skrubji veicinās celulīta samazināšanos un ādas virsmas izlīdzināšanu. Un patīkams bonuss kafijas izmantošanai- bezmaksas aromaterapija!

Mitrināšana

Pēc tam, kad āda attīrīta no šlakvielām un toksīniem, uzklājiet mājās gatavotu mitrinošu masku. Iesakām izmēģināt šokolādes masku- tā ir ļoti efektīva cīņā ar celulītu un nelīdzenu ādu. Tumšo šokolādi izkausē ūdens peldē kombinācijā ar vairākiem karotēm jebkuras kosmētiskās eļļas un uzliek problemātiskajām vietām, un aptin tās ar plēvi.

Ekspress-metode

Ja nav daudz laika vai nav noskaņojuma speciāli kaut ko gatavot, izmantojiet ātru un pārbaudītu metodi- 10-15 minūtes aromātiskā vannā ar eļļiņām. Eļļas atīra, mitrina un baro ķermeņa ādu, iekļūst gan ādā, gan deguna gļotādā. Jau sagatavotai vannai pievieno 5-10 pilienus ēteriskās eļļas. Pēc vannas- ietininas siltā, mīkstā halātā un atpūšas 20-30 minūtes.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt