9 griezumi tām sievietēm, kurām nepatīk ieveidot matus
Skaistums

9 griezumi tām sievietēm, kurām nepatīk ieveidot matus

Piedāvājam aplūkot 9 matu griezumus, kuriem nav nepieciešama īpaša ieveidošana un tie izskatīsies eleganti tāpat!

Bobs

Īsi matu griezumi būs ideāli tām sievietēm, kurām nepatīk ieveidot matus. Bobs ir viens no populārākajiem un skaistākajiem variantiem. Šis griezums ir ārkārtīgi universāls, jo piestāv visām sejas formām, jo tas ir stingrs, lakonisks un gluds.

Karē

Arī karē griezums, kas ir diezgan grafisks un ar izteiktām līnijām, neprasīs no jums lielu piepūli. Lai karē būtu tāds, kā norādītajos attēlos iesakām matus žāvējot ar fēnu izmantot apaļu metālīsku ķemmi ar sariem un matu galus rullējiet uz iekšu. Ļoti palīdzēs matu putas. Šis griezums ļoti pievērš uzmanību sejas pantiem, tāpēc, ja jums šķiet, ka jums ir kādas nepilnības, tad iesakām izvēlēties citu griezumu.
Karē var papildināt ar asimetriskiem elementiem.

Francūziešu frizūra

Šī frizūra būs piemērota dāmām, kuras sapņo par apjomu, bet nevēlas pavadīt daudz laika pie matu sakārtojuma.  Friezieris atsevišķi apstrādā pa šķipsnām, tās filējot. Šī frizūra matiem piešķir spilgtu un gaisīgu izskatu. Pat tad, kad mati atau, tie nezaudēs savu formu. Un gājiens pie friziera būs nepieciešams vien reizi sešos mēnešos!

Rapsodija

Sieviešu matu griezumi, kuriem nav nepieciešams stils, nevar iztikt bez šī stilīgā modeļa. tas lieliski piestāvēs bieziem un gariem matiem. Rapsodijas galvenā iezīme tiek uzskatīta par atšķirību starp matu garumu un "vainaga" pavedienu, kā arī pakāpes klātbūtnei pie sejas.
Šī metode nodrošinās matiem izturīgu un koptu izskatu bez sarežģīta dizaina. Turklāt rapsodiju var izveidot pat uz cirtainiem matiem.

Izpūrusī kaskāde

Šī frizūra piestāvēs jebkura garuma matiem, šis griezums ļauj saglabāt ļoti garus matus, kā arī tādus, kuri ir līdz pleciem. Tas rada pārdomātu, it kā nevērīgu tēlu. Izžāvē matus ar fēnu un izskatīsies tā it kā tu tikko esi iznākusi no frizētavas.

Sessun

Šādam matu griezumam vajadzēs regulāru pielabošanu pie friziera, šī frizūra piešķir ekstravagntumu. Ar to ir iespējams noslēpts kādu sejas defektus.

Gavrošs

Šāds matu griezums padarīs jauneklīgāku un tas ideāli piestāvēs trauslām un miniatūrām sievietēm.

Garsons

Šim griezumam ir raksturīga izteikta čolka. Šādam matu griezumam iesakām lietot matu eļļu, lai tie būtu zīdaini un gludi.

Piksī

ŠIs griezums atgādina elfus un fejas, tas piestāvēs sievietēm ar smalkiem sejas pantiem. Tas atklāj kaklu un žokļa līniju, tāpēc šīm vietām jābūt skaistām. Šis matu griezums ir ļoti seksuāls!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt