Taukskābe, kas cīnās ar kandidozi, rauga sēnīšu infekcijām un akni
Veselība

Taukskābe, kas cīnās ar kandidozi, rauga sēnīšu infekcijām un akni

Kaprilskābe – piesātinātā taukskābe, kas nodrošina spēcīgu pretsēnīšu, pretiekaisuma un antibakteriālu ietekmi. Tā ir atrasta kokosriekstu eļļā un mātes pienā. Šīs taukskābes priekšrocības ietver sevī spēju cīnīties ar kandidozi, ārstēt rauga sēnīšu infekcijas un akni.

Kaprilskābes priekšrocības:

  • Tai piemīt antibakteriālas, pretvīrusu un pretsēnīšu īpašības. Tās piešķir imūnsistēmai dabisku impulsu, palielina veselo baktēriju balansu zarnās, kas, savukārt, mazina iekaisumu, alerģijas risku un forsē hormonālo veselību.
  • Palīdz novērst un ārstēt rauga sēnīšu infekcijas, kas parādās uz kājām un citās ķermeņa vietās. Kaprilskābe palīdz novērst infekcijas bez jebkādiem blakus efektiem, atjauno veselo baktēriju balansu zarnu traktā.
  • Cīnās ar kandidozi. Daži no kandidozes simptomiem – aizcietējums, sakairinātās zarnas sindroms, uzpūsts vēders un nogurums. Pateicoties savai spējai cīnīties ar sēnīšu infekcijām, kaprilskābe veicina zarnu trakta detoksikāciju un paātrina sadzīšanu. Ir zinātniski pierādīts, ka lietojot to iekšķīgi, kaprilskābe palīdz samazināt simptomus kas saistīti ar sēnīšu un vīrusu infekcijām, tādām kā kandidoze un hlamidioze.
  • Ārstē akni un ādas infekcijas. Tā strādā, iznīcinot kaitīgās baktērijas, kas atrodas uz ādas un izraisa infekciju procesus.
  • Palīdz ārstēt gremošanas trakta iekaisumus, piemēram, Krona slimību.
  • Samazina pierašanas pie antibiotikām risku. Brīnumaini, bet vēl viena no kaprilskābes priekšrocībām ir spēja samazināt pierašanu pie antibiotikām. Ir zinātniski pierādīts, ka dažādām taukskābēm piemīt spēja izrādīt pretmikrobu un antibakteriālu aktivitāti pret dažādiem kaitīgajiem mikroorganismiem. Ir pierādīts, ka kaprilskābe ir spējīga samazināt piecus dažādus patogēnu tipus, ieskaitot zarnu nūjiņu. Tā darbojas analoģiski antibiotikām, bet bez bakteriālo mutāciju riska.
  • Kaprilskābes alternatīva. Ja meklējat sēnīšu infekcijas ārstēšanai kādus dabiskus līdzekļus, izmantojiet probiotiskās piedevas, tās var dot jūsu veselībai lielu labumu.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt