Lūk, kas notiks ar tavu ķermeni, ja sāksi dzert sarkanā āboliņa tēju
Skaistums

Lūk, kas notiks ar tavu ķermeni, ja sāksi dzert sarkanā āboliņa tēju

Mūsdienu pasaulē āboliņš tiek izmantots ne tikai lopu barošanai, bet arī dažādu slimību ārstēšanai. Pat senatnē sarkanais āboliņš tika plaši izmantots tradicionālajā medicīnā, un ar tā palīdzību ārstēja daudzas slimības. No auga ziedkopām pagatavoja tējas, un lapas tika pievienotas salātiem. Sarkanā un baltā āboliņā ir daudz labvēlīgu vitamīnu un minerālvielu. Sarkanais āboliņš ir daudzgadīgs augs, kuram ir sazarotas saknes un daudzi taisni stublāji, sasniedzot 60 cm augstumu. Ziedēšanas laikā var redzēt rozā vai sarkanas ziedkopas.

Āboliņa tējas priekšrocības:

Labvēlīga ietekme uz sirdi un asinsvadiem. Zinātnieki ir veikuši dažādus pētījumus un pierādījuši, ka augā esošie izoavoni normalizē asinsspiedienu sievietēm menopauzes laikā. Āboliņa tēja stiprina asinsvadus un palielina to elastību, uzlabo asinsriti un labi atšķaida asinis.

Novērš vēža šūnu veidošanos. Pētījumi liecina, ka augu sastāvā esošo vielu iedarbība faktiski kavē vēža šūnu augšanu organismā. Nepārtraukta tējas lietošana ir laba prostatas vēža prolakse.

Stiprina kaulus. Āboliņa tēja ir noderīga osteoporozes prolaksei, samazinot kaulu audu iznīcināšanas ātrumu. Āboliņš arī cīnās ar infekcijas slimībām un palīdz stiprināt imūnsistēmu. Pamatojoties uz šo ārstniecisko augu, tiek pagatavoti novārījumi un infūzijas. Silta tēju dzert pirms miega, lieliski palīdz bezmiega gadījumā.

Kā pagatavot āboliņu tēju.

  • Ievieto kanniņā vienu karoti āboliņa ziedkopu.
  • Ielej 500 ml verdoša ūdens.
  • Aizver vāku un atstājiet apmēram 5 minūtes.
  • Izturi tēju un, ja nepieciešams, pievieno tai medu un citronu.
  • Šāda noderīga sarkanā āboliņa tēja izveda ķermeņa toksīnus un attīra asinis.

Vai tu zināji par āboliņa dziedinošajām īpašībām?

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt