30 Ieteikumi svara samazināšanai un tauku dedzināšanai
Noderīgi

30 Ieteikumi svara samazināšanai un tauku dedzināšanai

Ar šo ir vērts padalīties.

Uzreiz pēc pamošanās izdzeriet 1-2 tasītes kafijas

Kofeīns tas ir lielisks «tauku dedzinātājs». Tas ne tikai palīdz sadzedzināt liekos taukus fiziskas slodzes laikā, bet arī patraucēs tiem uzkrāties. Pirms rīta slodzes izdzeriet tasīti vai divas stipras kafijas. Tikai neiedomājaties pielikt klāt cukuru vai treknu krēmu! Tas visu sabojās! Cukurs un treknais krēms neļaus dedzināt taukus! Kafijas vietā var arī uzņemt tīru kofeīnu tabletēs (200-300g). Esat droši! Kofeīna efekts ir zinātniski pierādīts!

Pirms kardio treniņa izmantojiet BCAA un kreatīnu

Kardio ne tikai dedzinās taukus, bet var arī sadedzināt muskuļus, lai izvairītos no tā iedzeriet 5g aminoskābju. BCAA garantēti apturēs katabolismu! Kopā ar aminoskābēm iedzeriet arī 5g kreatīna. Ar tā palīdzību notiks tauku degšana un paaugstināsies hormona - testesterona līmenis, kurš arī ir palīdz tauku dedzināšanas procesā.

Taisat kardio rīta pusē

Tajā laikā, kad jūs guļas organisms iztukšo cukura rezerves. Sanāk, ka galvenais enerģijas avots kardio laikā būs zemādas tauki. Tieši šī iemesla dēļ rīta kardio ir ļoti efektīvs! Protams, lai paspētu uz darbu nāksies mosties agrāk nekā ierasts, bet rīta kardio efektivitāte ir tā vērta, lai celtos agrāk.

Taisat intervālus

Agrāk par kardio uzskatīja monotonu skriešanu. Vēlāk izdomāju jaunu kardio veidu - intervālu kardio. Piemēram, minūti ātri skrienat, kam seko minūte soļošanas. Šāda jaukta tempa slodze ir jaudīgs tauku dedzināšanas ierocis. Zinātnieki nolēma salidzināt divas grupas sešu mēnešu garumā: viena grupa praktizēja intensīvu skriešanu, bet otra intervālu treniņus. Rezultātā otrajās grupas dalībnieki atbrīvojās no taukiem 9. reizes vairāk. Veicat rīta kardio 25. minūtes sadalot to inervālos: minūte - skriešana, minūte ātra iešana.

Olas

Pēc rīta kardio treniņa vajag labi paēst. Labākais variants būs vistu olas. Olu dzelteumā ir labie tauki un leicitīns, kas palīdz palielināt muskuļu masu, uzlabo smadzeņu darbību un paātrina tauku metabolismu. Holesterīns no olu dzeltenuma tiek izmantots organismā, lai veidotu testosteronu.Tauki tieši no vistu olām uzreiz tiek izmantoti enerģijā un gandrīz netiek atlikti liekajās rezervēs. Zinātnieki apgalvo, ka ēdot brokastīs olas samazinās kopējais dienas kaloriju skaits gandrīz par 25%. Dietologi rekomendē no rīiem apēst 2-3 veselas olas un 2-3 olu baltumus. Nevajag baidīties holesterīnu, kas atrodams olās, tas nekādīgi neietekmē “sliktā” holesterīna daudzumu asinīs. Savukārt jāuzmanās no infekcijām, tapēc olas labāk vārīt!

Lēnie ogļhidrāti!

Pagatavojat brokastīs lēnos ogļhidrātus, piemēram, 2 tostermaizes no pilngraudu miltiem vai bļodu ar auzu pārslām. Lēnie ogļhidrāti nepacels insulīna līmeni, kurš atbild par tauku uzkrāšanos “rezervēs”. Ja insulīna līmenis ir zems, tad ogļhidrātu metabolisms samazinās, bet tauku paātrinās. Tas pasargās glikogēnu treniņā un paātrinās atjaunošanos. Kā arī graudaugi satur daudz šķiedrvielas, kas palīdz atbrīvoties no taukiem un samazina apetīti.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt