Atbrīvojieties no liekajiem taukiem, izmantojot japāņu tievēšanas metodi.
Diētas

Atbrīvojieties no liekajiem taukiem, izmantojot japāņu tievēšanas metodi.

Esat izmēģinājuši visu, lai notievētu. Esat izmēģinājuši visekstrēmākos fiziskos vingrinājumus, diētas un uztura bagātinātājus. Tas ir kā vizināties amerikāņu kalniņos, kad svars te krīt, te nāk klāt. Jūs negribat veikt kaut ko tik radikālu kā operācija. Jūs jau sākat apsvērt iespēju iegādāties lielāka izmēra apģērbu un atteikties no cīņas ar lieko svaru. Neatmetiet cerību! Japāņu notievēšanas metode var jums palīdzēt. Tā ir pilnīgi par brīvu. Jūs to mierīgi varat darīt mājās. Jums tikai jāseko vienkāršam plānam. Kilogrami kusīs.

Tievēšana pēc japāņu metodes

Pārtrauciet tērēt naudu tabletēm un vingrinājumu DVD, kuri vienalga pēc kāda laika krās putekļus kādā plauktā. Te būs japāņu ārsta Fukudzi metode. Viņš izveidojis svara zaudēšanas metodi, kas palīdz japāņiem jau vairāk nekā desmit gadus. Jums būs nepieciešamas piecas minūtes laika, horizontāla virsma, liels auduma gabals vai dvielis un josta. Jūsu auduma gabalam jābūt 40 cm garam un 7 – 10 cm biezam. Nogulieties uz horizontālās virsmas un paliekat dvieli zem muguras, tur, kur priekšpusē ir naba. Jūsu kājām jābūt plecu platumā, papēžiem 20 – 25 cm vienam no otra. Pirkstiem jāpieskaras horizontālajai virsmai. Dariet tā katru dienu piecas minūtes. Tas samazinās jūsu kuņģa apjomu un tauki sāks pazust.

Palīdziet sev, izvēloties pareizu uzturu

Viss slēpjas tajā, ka jāēd pareizas produktu grupas un jāsamazina porcijas. Tā vietā, lai ēstu trīs lielas porcijas dienā, izmēģiniet ēst vairākas reizes, bet mazākām porcijām. Izvēlieties vieglākus produktus, kas palīdzēs jūsu ķermenim pārstrādāt tos ātrāk. Viena brīnišķīga recepte – “Piepildīta ar labumu”. Tajā ietilpst dārzeņi – ķirbis, kabači, pipari un tomāti. Iekuriet grilu un pagatavojiet dārzeņus, apcepot tos no abām pusēm apmēram četras minūtes. Jums būs nepieciešami divi tomāti, sarkanais saldais pipars, dzeltenais saldais pipars un viens neliels kabacis vai cukini. Kamēr dārzeņi cepās, pagatavojiet mērci. Sajauciet tasi karsta ūdens ar trim tasēm kaltēta tunča pārslām (bonito flakes). Lai karstais ūdens un pārslas paliek traukā apmēram piecas minūtes. Tad pievienojat divas ēdamkarotes sojas mērces, rīsu etiķi un kanolas eļļu. Tad pievienojiet šķipsniņu jūras sāls un šķipsniņu tīra cukura. Liekat dārzeņus uz šķīvja, pārlejiet ar mērci un garšīgais ēdiens, kas izdaiļos jūsu figūru un liks justies labi, ir gatavs.

Mainiet dzīves veidu

Papildus japāņu metodei un veselīga ēdiena ēšanai, jūs varat pārņemt arī šīs nācijas dzīvesveidu. Atturieties no pārlieku liela gaļas daudzuma ēdienkartē. Aizvietojiet to ar svaigām zivīm. Neaizmirstiet par fiziskajiem vingrinājumiem, ja iespējams, pusstundu ik dienas. Saudzējiet sava ķermeņa templi un jūs redzēsiet pozitīvos rezultātus.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt