Izmanto kafiju skaistumam un ādas veselībai
Skaistums

Izmanto kafiju skaistumam un ādas veselībai

Izmēģini kafiju skaistumkopšanā! Tā satur kofeīnu, kam ir izteikti stimulējoša iedarbība. Lietojot kafiju ārīgi, uz ādas, vari iegūt lielisku efektu – kofeīns spēj iekļūt ādā, tam piemīt pretiekaisuma īpašibas un savelkošs efekts, tāpēc kafiju un izlietotos biezumus izmanto radoši.

Lūk, noderīgas idejas.

Samazina tūsku acu zonā un tumšos lokus.

Kafijas biezumus pēc kafijas izdzeršanas atdzesē un klāj uz sejas, pēc 20 minūtēm noskalo. Lokāli lietots kofeīns sašaurina asinsvadus, tāpēc samazinās tūska un arī tumšie loki. Kofeīns samazina arī palēninātās asinsrites dēļ ādā izgulsnēto pigmentu.

Uzlabo asinsriti.

Ar kafijas ledus gabaliņiem maigi no rīta norīvē seju, tas samazina tūsku un uzlabo sejas krāsu.

Pamodina ādu.

Divas ēdamkarotes jogurta samaisi ar vienu ēdamkaroti maltas kafijas, liec uz sejas kā masku un pēc 15 minūtēm noskalo. Kofeīns stimulē asins cirkulāciju, uzlabojot ādas izskatu. Līdzīgi kā visu organismu, kafija atmodina arī ādu.

Samazina celulītu.

Kafijas skrubis veicina ādas eksfoliāciju, masāža stimulē asinsriti, stiprina ādu. Ir veikts pētījums, kas pierāda, ka, lokāli lietots, kofeīns (krēma veidā) samazina tauku šūnas un augšstilbu un gurnu apjoms kļūst mazāks. Kafijai ir diurētisks efekts, tā veicina šķidruma izdalīšanos arī no tauku šūnām. Pievieno kafijas biezumu skrubim olīveļļu – vēl maigākas ādas efektam.

Samazina iekaisumu.

Izpētīts, ka, pievienojot kofeīnu pretiekaisuma krēmam, tas būtiski uzlabo produkta efektivitāti. Kafija satur flavonoīdus – antioksidantus, kam piemīt pretiekaisuma iedarbība.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt