Zinātne paskaidro, kas notiek ar jūsu organismu, ja katru dienu lietojat uzturā ingveru
Veselība

Zinātne paskaidro, kas notiek ar jūsu organismu, ja katru dienu lietojat uzturā ingveru

Senās kultūras lietoja ingveru, lai gadsimtu garumā ārstētu dažādas slimības, jo ingvera sakne satur spēcīgas antioksidantu un ārstnieciskas vielas.
Zemāk aplūkosim pozitīvos aspektus, kas notiek, ja katru dienu ēdat ingveru (vai darāt to pēc iespējas biežāk).

Lūk, kāpēc jums jālieto uzturā ingvers katru dienu:

  • Ingvers ir pretiekaisuma līdzeklis un satur antioksidantus. Tas satur spēcīgus antioksidantus, kas palīdz atbrīvot organismu no brīvajiem radikāļiem. Gingerols – bioloģiski aktīva viela, ko satur ingvers. Tā palīdz novecošanas procesu novēršanā.
  • Ingvers palīdz novērst sliktu dūšu un rīta nelabumu grūtniecēm. Tikai 1 – 1,5 grami var atvieglot sliktu dūšu un vemšanu. Pētījums ir pierādījis, ka ingvers var atvieglot jūras slimība simptomus un tas palīdz nelietot medikamentus, kas paredzēti sliktas dūšas novēršanai jūras ceļojuma laikā.
  • Ingvers palīdz ārstēt gremošanas problēmas. Pētījumā, kur 24 dalībniekiem deva 1,2 gramus ingvera pulvera pirms ēšanas, ēdiens pārstrādājās par 50% ātrāk. Ja jums ir kādas gremošanas problēmas, ingvers varētu kļūt par problēmas risinājumu.
  • Ingvers palīdz atvieglot menstruāciju spazmas. Tas ir zināms kā dabisks pretsāpju līdzeklis, tāpēc palīdz atvieglot spazmas menstruāciju laikā.
  • Ingvers palīdz novērst vēzi. Dažos zinātniskajos pētījumos tika pierādīts, ka ingvers palīdz cīņā ar vēzi. Tas palīdz cīnīties ar aizkuņģa dziedzera un krūts vēža formām.
  • Ingvers ir antibakteriāls līdzeklis un tas paaugstina imunitāti. Tas palīdz novērst infekcijas un stiprināt imūno sistēmu kopumā. Sasaistē ar pozitīvo domāšanu tas īpaši labi ietekmē vispārējo veselības stāvokli.
  • Ingvers var palīdzēt novērst Alcheimera slimību. Jaunākie pētījumi ir pierādījuši, ka ingvers spēj forsēt smadzeņu atmiņu un funkcijas. Plus – ingvers veicina smadzeņu iekaisuma samazināšanos, kas var būt saistīta ar Alcheimera slimību.
  • Ingvers var samazināt “slikto holesterīnu” un cukura līmeni asinīs. Ja par tiem nedomāt, varat iedzīvoties nopietnās veselības problēmās. Sirds slimības ir saistītas ar augstu “sliktā holesterīna “ līmeni. Taču pētījums pierādīja, ka 85 cilvēki ar augstu holesterīna līmeni, kas lietoja pa 3 gramiem ingvera pulvera katru dienu, ievērojami samazināja tā līmeni.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt