Vadims Zelands: Cilvēki neievēro, ka ir slimi un mirst muļķīgā veidā
Veselība

Vadims Zelands: Cilvēki neievēro, ka ir slimi un mirst muļķīgā veidā

Kāpēc mākslīgais raugs ir tik kaitīgs?

Tas ir cilvēka organismam pilnīgi svešs, būtībā tā ir sēne. Iedomājieties, jūsu organismā dzīvo sēne. Raugs cepšanas rezultātā iet bojā, bet tā sporas – nē. Tas ir spējīgs iekļūt asinsritē, un tātad, jebkurā orgānā. Savas darbības rezultātā izdala mikotoksīnus. Nokļūstot organismā, visu vidi pārkārto savām vajadzībām. Veselīgā mikroflora tiek nomākta, bet patogēnā uzplaukst. Organisms kļūst viegli pieejams vīrusiem un svešām baktērijām. Tiek radīti ideāli apstākļi vēža šūnu attīstībai.

Kāpēc es saku, ka cilvēkiem ēšanas jautājumos vairs nevar uzticēties? Ja cilvēku pūlis masveidā ražo un patērē to, kas viņus nogalina, tātad, viennozīmīgi, cilvēcei uzticēties nevar. Kā gan var uzticēties, piemēram, narkomānam?

Cilvēks, kurš dzīvo problēmā, problēmu pats neredz vai negrib redzēt. Bet problēmu pilna sabiedrība vēl jo vairāk negrib saskatīt savas problēmas, vai pat nav spējīga tās redzēt, jo dzīvo bara drošības ilūzijā. Lūk, beidzot ir saskatījuši to, ka “smēķēšana nogalina”, jo tabakai ir pievienota ķīmija, un smēķēšana nogalina vēl vairāk cilvēku. Bet šo pašu uzrakstu “nogalina” ar pilnu pārliecību var līmēt uz visas tās sintētikas, kas atrodas lielveikalā. Ilūzija mierina tikai ar to, ka tas notiek lēnām un nemanāmi.

Cilvēki nemana, ka slimo un mirst vismuļķīgāko iemeslu dēļ – neizprotot viselementārākās ēšanas kultūras pamatvērtības. No tā brīža, kad ēdienkartē parādījās šīs trīs lietas – baltie milti, margarīns un raugs, kultūra beidzās un sākās matrica.

Šīs sastāvdaļas ietilpst jebkurā ikdienas produkcijā, ko ražo ceptuves. Tas ir kā ēdināšanas matricas shēmas pamats. Galvenais – ielikt šo pamatu, lai cilvēki zaudētu veselo saprātu kā pasakā par Sindbadu – jūrasbraucēju. Tad cilvēki nesapratīs, kāpēc slimo un mirst. Fermā taču arī lopiņi nezina, ar ko tie tiek baroti!

Bet arī šeit starpība ir tikai tajā, ka ļaudis paši ceļ sev fermu un aizvien vairāk izceļas attīstot pārtikas tehnoloģijas, lai ar miesu un saprātu atbilstu matricas mērķiem. Matricai sakarā ar cilvēku ir pašai savi nodomi, kurus vēlreiz atgādināšu:

Šūniņas ir jāaizpilda ar paklausīgiem elementiem. Un šiem elementiem ir jābūt, pirmkārt, ne ļoti veseliem, lai viņiem nebūtu brīvas enerģijas, un otrkārt, mazliet ķertiem, lai nesaprastu, kur īsti atrodas. Enerģijas un apzinātas gribas ir jābūt tieši tik, lai pildītu savus funkcionālos pienākumus – ne vairāk un ne mazāk.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt