Šī metode palīdzēs atbrīvoties no žults akmeņiem 7 dienu laikā
Veselība

Šī metode palīdzēs atbrīvoties no žults akmeņiem 7 dienu laikā

Mūsu žultspūslis ir četras collas liels bumbierveida orgāns. Tas atrodas zem aknām, vēdera dobuma augšējā labajā pusē.
Žultspūslis satur žulti, šķidrumu savienojumus, taukus un holesterīnu. Žults palīdz sadalīt taukus zarnu traktā. Žultspūslis nogādā žulti tievajā zarnā. Tas ļauj šķīstošajiem vitamīniem un barības vielām vieglāk uzsūkties asinsritē. Spēcīgā recepte, kuru šodien jums piedāvājam, jau ir palīdzējusi daudziem cilvēkiem. Recepti atklāja ķīniešu ārsts Laj Čiu Nans. Tās ir pilnīgi dabisks līdzeklis, kas palīdz likvidēt žultsakmeņus.
Žultsakmeņi var izraisīt asas sāpes un pat veicināt vēža attīstību. Ķīniešu ārsts apgalvo, ka vēzis nav pirmā slimība, kas parādās un tāpat uzsver, ka ir daudzums citu problēmu, kas var izraisīt vēzi. Balstoties uz ārsta pētījumiem, pacientiem parasti pirms vēža attīstības ir žultsakmeņi. Viens no simptomiem ir smaguma sajūta pēc trekna ēdiena baudīšanas. Ir sajūta, ka nav iespējams pilnvērtīgi pārstrādāt ēdienu. Ārsts Laj Čiu Nans piedāvā savu metodi žultsakmeņu likvidēšanai. Šī metode īpaši ir noderīga cilvēkiem ar vājām aknām, jo aknas un žultspūslis ir saistīti.

Diēta:

Izdzeriet četras glāzes ābolu sulas katru dienu, vai apēdiet 4 – 5 ābolus pirmajās piecās dienās. Ābolu sula izlīdzina žultsakmeņus. Šajās dienās ēdiet kā parasti.
Sestajā dienā neēdiet pusdienas.
Sestās dienas sešos vakarā izšķīdiniet glāzē silta ūdens tējkaroti Epsom sāli (magnija sulfātu) un izdzeriet vakariņu laikā.
Astoņos vakarā vēlreiz izdzeriet glāzi silta ūdens, kurā izšķīdināta tējkarote Epsom sāls.
Desmitos vakarā ņemiet pustasi olīveļļas un pustasi svaigi izspiestas citronu sulas. Samaisiet un izdzeriet. Jūs “ieeļļosiet” akmeņus un atvieglosiet procesu.
Nākamajā rītā jums vajadzētu pamanīt zaļus akmeņus vēdera izejas laikā.
“Mani pacienti bieži vien atrod 40, 50 un pat 100 akmeņus”. – saka ķīniešu ārsts.
“Pat ja jums nav nekādu simptomu, kas norādītu uz žultsakmeņiem, jūs varat izmantot šo dabisko metodi. Vienmēr ir labi, ja žultspūslis ir stiprs un vesels”, saka Laj Čiu Nans.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt