Uzklājiet šo eļļu, paturiet piecas minūtes, un nevēlamie matiņi izzudīs uz neatgriešanos…
Skaistums

Uzklājiet šo eļļu, paturiet piecas minūtes, un nevēlamie matiņi izzudīs uz neatgriešanos…

Matiņi ķermeņa redzamajās vietās ir galvenā estētiskā problēma neskaitāmām sievietēm visā pasaulē. Tam ir daudz iemeslu. Piemēram, hormonu disbalanss organismā, neregulārs menstruālais cikls, dažādu medikamentu lietošana vai grūtniecība. Tāpat tā var būt arī organisma īpatnība. Eksistē daudz un dažādas metodes kā atbrīvoties no nevēlamiem matiņiem, piemēram epilācija ar vasku un lāzerepilācija. Bet tie ir pietiekami dārgi pasākumi un ne visām sievietēm ir pa kabatai. Par laimi, ir arī ne mazums dabisku tautas un senu mājās pagatavojamu līdzekļu, efektīvai matiņu likvidēšanai. Visi šie līdzekļi ir 100% dabiski, bez nevēlamiem blakusefektiem un daudz lētāki nekā skaistuma klīnikās pieejamās procedūras.

Šajā rakstā piedāvājam jums vienu no šīm metodēm, kas ļaus ātri un bez nevēlamiem blakusefektiem likvidēt matiņus. Šo recepti var izmatot katra sieviete.

SASTĀVDAĻAS:

  • 1 ēdamkarote 2% joda
  • 1 tase eļļas bērnu ādas kopšanai

LIETOŠANA:

  • Viss, kas jums jādara, rūpīgi jāsamaisa abas sastāvdaļas, lai tās labi “sadraudzējas”.
  • Uzklājiet šo maisījumu uz matiņiem. Atstājiet uz 5 minūtēm, pēc tam noslaukiet ar mitru vates plāksnīti.

Šīs eļļas iedarbība – matiņu augšanas apstādināšana. Ar laiku matiņi var izzust pavisam. Taču jāņem vērā, ka dažiem cilvēkiem jods var izraisīt alerģisku reakciju. Tāpēc pirmo reizi šo līdzekli jālieto uzmanīgi. Bez šī līdzekļa eksistē vēl ne mazums citu tautas līdzekļu nevēlamo matiņu likvidēšanai.

LAI IZDODAS!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt