Šis vienkāršais, mājās pagatavojamais līdzeklis, izārstē plaisas papēžos un tulznas desmit dienās
Skaistums

Šis vienkāršais, mājās pagatavojamais līdzeklis, izārstē plaisas papēžos un tulznas desmit dienās

Dabisks līdzeklis!

Visizplatītākā problēma kas saistīta ar pēdām ir saplaisājuši papēži. Šajā gadījumā plaisas nozīmē sausu ādu, kas parādās kā dzeltena vai tumša āda, īpaši pēdas ārējā daļā.

Kopā ar sausu, sabiezējušu ādu, šai problēmai var sekot ādas nieze, apsārtums un iekaisums.
Plaisas uz pēdām var būt nepietiekama mitruma, sausa gaisa, nepareizas ēšanas, nepareizas kāju kopšanas, nepiemērotu apavu nēsāšanas rezultāts, kā arī ilgstoša stāvēšana uz pārāk cietas grīdas, ādas saslimšanas, tādas kā ekzēma, psoriāze un pat problēmas ar vairogdziedzeri var būt iemesls problēmām ar pēdām.
Šis raksts piedāvā jums vienkāršu mājas līdzekli, kas labvēlīgi ietekmēs un palīdzēs saplaisājušu papēžu un tulznu gadījumā.

Pagatavošana:

Sasmalciniet 10 tabletes aspirīna (acetilsalicilskābe) pulverī un uzlejiet 250 ml 70 % spirta, kas paredzēts muskuļu ierīvēšanai. Atstājiet ievilkties uz dienu vai divām.
Pēc tam katru vakaru saskalojiet šķidrumu, samitriniet tajā vati vai marli un izveidojiet tamponu.
Liekat šo tamponu uz papēža, pa virsu liekat plēvi un uzvelkat zeķi. Atstājiet uz nakti.

No rīta noskalojiet ar ūdeni un nosusiniet ar dvieli. Tad uzsmērējiet glicerīnu vai kādu barojošu krēmu. Labāku rezultātu sasniegšanai, jūs varat notīrīt pēdu ar pumeku, un tad uzklāt krēmu.
Plaisas uz pēdām izzudīs jau pēc desmit procedūrām. Šis brīnumlīdzeklis ir efektīvs arī varikozo vēnu paplašināšanās gadījumā. Tas palīdzēs atvieglot sāpes.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt