Šīs 13 dabas antibiotikas pasargās jūs no 90% slimību!
Veselība

Šīs 13 dabas antibiotikas pasargās jūs no 90% slimību!

JAUNZĒLANDES TĒJASKOKA MEDUS – MANUKA MEDUS

Šis medus “strādā” tāpat kā jebkurš cits medus. Manuka medus ir ievērojams ar zemu pH līmeni un zemu cukura saturu. Manuka medus dziedē rētas un apdegumus.
Bez tam Manuka medu izmanto, lai cīnītos ar “Staphylococcus aureus” un “Helicobacter pylori”, kas provocē čūlas kuņģī. Šis medus labvēlīgi ietekmē cīņu ar citām baktērijām, kuru vidū ir salmonella un baktērijas, kas noturīgas pret antibiotikām.

MIRRES ĒTERISKĀ EĻĻA

Dabiskā ēteriskā eļļa, ko iegūst no “Commiphora myrrha” koka. Šo eļļu izmanto jau no seniem laikiem. Tautas medicīnā šo līdzekli izmanto saaukstēšanās slimību, astmas, dispepsijas, čūlu, vēža, sifilisa, spazmu, klepus ārstēšanai, kā arī sēnīšu infekciju ārstēšanai.
Neiesaka lietot mirres ēterisko eļļu vairāk kā divas nedēļas!

MĀRRUTKI

Mārrutkus izmanto plaušu, gripas un saaukstēšanās slimību ārstēšanai.
Vēl mārrutkus var izmantot brūču ārstēšanai. Pie tam, mārrutki lieliski tiek galā ar salmonellu, “Escherichia coli” un “Yersinia” baktērijām.

EHINĀCIJA

Tas ir viens no visizplatītākajiem augiem Ziemeļamerikas centrālajā un austrumu daļā.
Ehinācija lieliski noder saaukstēšanās, gripas un respiratoro slimību ārstēšanā.
Šo līdzekli var izmantot arī herpes, kakla un deguna infekciju, urīnceļu, vaginālo infekciju, streptokoka infekciju, ausu infekciju un daudzu citu slimību ārstēšanā.
Svarīgi zināt, ka ehinācija ārstē arī hronisku nogurumu, migrēnu, trauksmi u.c. slimības.

KANĒLIS

Šī aromātiskā garšviela ajūrvēdas medicīnā tiek lietota lai ārstētu diareju, sēnītes un vemšanu. Kanēļa aromāts atbaida kaitēkļus. Garšviela stimulē asinsriti un ievērojami samazina cukura līmeni asinīs.
Vēl pie dabas antibiotiķiem varam pieskaitīt sinepes, piparmētru, saldo piparu, oregano, pētersīļus, dilles, timiānu, muskatriekstu, baziliku, asos piparus un krustnagliņas.
Cerams, esam jūs pārliecinājuši, ka dabā eksistē ļoti daudz antibiotiku!
Nesteidzieties lietot sintētiskās antibiotikas. Iekļaujat savā ikdienas ēdienkartēs dabas līdzekļus!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt