Uzspied uz šiem punktiem  un tu mazināsi trauksmi un ātri aizmigsi!
Veselība

Uzspied uz šiem punktiem un tu mazināsi trauksmi un ātri aizmigsi!

Trauksme ir nopietna veselības problēma, kas var nopietni pasliktināt dzīves kvalitāti.
Tā kaitē ne tikai tavai veselībai, bet arī laimei un miegam, tu pastāvīgi nogursti, pavājinās imūnsistēma, tev ir slikts garastāvoklis un ir grūtības koncentrēties. Vairumā gadījumu bezmiegs un trauksme iet roku rokā.
Tāpēc tradicionālā ķīniešu medicīna piedāvā dabisku veidu, kā uzlabot miega kvalitāti un samazināt stresu. Proti, ir divi akupunktūras punkti, kas jāuzspiež, lai ārstētu bezmiegu un nomierinātu ķermen.

Šo punktu sauc par Shenmen. To nospiežot, tiek atbrīvotas visas negatīvās izjūtas, optimizējas plūsmas un tiek ārstētas sāpes krūtīs, kā arī aizkaitināmība un bezmiegs.
To var atrast plaukstas locītavas priekšpusē kā nelielu rievu, kas atrodas cīpslas radiālajā pusē. Lai to aktivizētu, tas ir viegli jānospiež un dažas sekundes jāmasē.

Vēl viens punkts tiek saukts arī par Neiguan, kas nozīmē “iekšējie vārti”. Tas atrodas starp divām cīpslām, kas stiepjas uz rokas, rokas priekšpusē.
Tev vajag pielietot vieglu spiedienu starp cīpslām un masēt 4 - 5 sekundes, un tas nomierinās tavu prātu. Turpklāt tas palīdzēs tev ārstēt galvassāpes, bezmiegu, jūras slimību, sliktu dūšu un gremošana traucējumus.

Skatieties video, lai uzzinātu kā šo punktu aktivizēt:

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt