Kā izskatīties glītai un koptai: 7 noteikumi katrai dienai
Skaistums

Kā izskatīties glītai un koptai: 7 noteikumi katrai dienai

Ar ideālu ārējo izskatu, kas ir jau dabas dots, var lepoties ne katra sieviete. Un tas arī nav pats svarīgākais. Katra sieviete veido sevi pati. Jo piekritīsiet, sievietei var būt ideāli ārējie dotumi, bet ja viņa nevelta sev pietiekami daudz uzmanības – ģērbjas, kā pagadās, nekopj matus, nagus, nepiedomā par piemērotu kosmētiku, tad labākajā gadījumā viņa izskatīsies pēc pelēkās peles, bet sliktākajā… Taču šodien par skumjo nerunāsim. Iespējams, daudzas sievietes iebildīs: kā gan izskatīties glītai un koptai, ja nav ne laika, ne spēka, ne atbilstošu apstākļu, ne lieku līdzekļu? Šodien pastāstīsim jums par septiņiem galvenajiem noteikumiem, kas palīdzēs jums kļūt par patiesi krāšņu un sakoptu sievieti. Jo tikai tādas sievietes spēj piesaistīt apkārtējo cilvēku uzmanību, un pievērst sev pretējā dzimuma skatienus.

Katrai no mums uzskati par ārējo izskatu atšķiras. Kāda slikti jūtas, ja ik nedēļu nesanāk aiziet pie kosmetologa, bet citai pat elementāri uzkrāsoties šķiet pilnīgi lieki. Tātad vajadzētu orientēties uz kaut kādu vidējo aritmētisko skaistuma standartu. Tas varētu būt:

  • piemērota kosmētika;
  • glīti, kopti nagi;
  • stilīga frizūra;
  • augumam atbilstošs apģērbs;
  • glīti, ērti apavi;
  • un protams, mirdzošs skatiens, bez tā nekur!

Tagad parunāsim, kā tos izpildīt.

Noteikums nr. 1 MATU KOPŠANA

Ir svarīgi nepavadīt pie spoguļa 3 – 4 stundas ik dienu, bet gan pievērst uzmanību sīkumiem. Piemēram, matiem vienmēr jābūt tīriem. Mazgājiet tos nevis pēc saraksta, bet gan pēc nepieciešamības. Ja matu mazgāšanai mūžīgi pietrūkst laika, piemeklējiet dažas cepures, kas piesegs “ne pārāk ideālo” frizūru šajā dienā. Ak, jā, vēl šad tad var izglābt sausais šampūns. Taču tas lai paliek izņēmuma gadījumiem!

Noteikums nr. 2 LABAI FRIZŪRAI IR NOZĪME

Lai vienmēr izskatītos kopta, frizūru nav nepieciešams veidot katru rītu. Tāpēc jāizvēlas tāds matu griezums, kas izskatīsies glīti arī bez īpašām manipulācijām. Frizieris vienmēr piemeklēs vajadzīgo griezumu, lai tā nēsātāja vienmēr izskatītos stilīgi.

Noteikums nr. 3 VELTIET UZMANĪBU MANIKĪRAM

Nevajadzētu aizmirst par nagiem. Ziemā īpaši koptām vajadzētu būt rokām, savukārt vasarā nevajadzētu aizmirst arī kāju nagus. Tie izskatīsies glīti un sakopti, ja regulāri likvidēsiet kutikulas un uzklāsiet kopjošu līdzekli. Nagu garumam nav nozīmes, tie var būt gan gari, gan pavisam īsi, bet dažāds nagu garums un nolupusi nagu laka gan nav pieļaujami. Izvēlieties labu nagu meistaru un apmeklējiet to reizi trijās nedēļās. Tad jūsu nagi izskatīsies ideāli jebkurā laikā.

Noteikums nr. 4 IEMĀCIETIES PAREIZI IZVĒLĒTIES APAVUS

Vīrietis vienmēr pirmo ievēro seju, tas vērš skatienu uz kājām. Tāpēc apavi ir ļoti svarīga lieta. Un uzmanība jāpievērš nevis papēžu augstumam, bet gan apavu un apģērba saderībai. Nevajadzētu pie romantiskiem svārkiem vilkt sporta apavus un pie sporta biksēm augstpapēžu kurpes. Garderobei jābūt harmoniskai un gaumīgus variantus vienmēr var piemeklēt modes žurnālos, kā arī interneta ārēs.

Noteikums nr. 5 JŪSU GARDEROBEI JĀBŪT PĀRDOMĀTAI

Glīti izskatīties palīdzēs skaists apģērbs. Un te atkal būtu svarīgi uzmanību veltīt ne pašām jaunākajām modes tendencēm, bet gan konkrēta piegriezuma apģērba atbilstībai figūrai. Katrai sievietei piestāv kaut kas cits – sava krāsa, piegriezums, optimālais garums. Ja atradīsiet to, kas izceļ tieši jūsu priekšrocības un auguma aprises, jūsu tēls būs pievilcīgs un ērts. Un protams, apģērbam vienmēr jābūt tīram un sakoptam. Jā, vēl kas. Jūsu stils ir ļoti individuāla lieta, kura jāveido gadiem. Mēģiniet, eksperimentējiet, stils – tas ir jūsu VISS!

Noteikums nr.6 ATRODIET SAVU AROMĀTU

Vēl par glītu un sakoptu sievieti “runā” viņas aromāts. Viegla, patīkama smarža, kas uzvēdī, paejot garām glītai sievietei, neatstās vienaldzīgu nevienu vīrieti. Tā padara viņu vēl spilgtāku un iekārojamāku. Bet ir ļoti svarīgi nepārcensties, jo pārāk spēcīgs aromāts izraisa pilnīgi pretēju efektu.

Šajā gadījumā jāņem vērā divi apstākļi:

  • aromātam jābūt dārgam un kvalitatīvam;
  • tam ir jābūt “jūsējam”, tam “jāpieguļ” kā labai kleitai, jāatbilst jūsu vecumam, tēlam un noskaņojumam.

Noteikums nr. 7 SEJAS TONIM JĀBŪT NEVAINOJAMAM

Pareiza kosmētika – tā ir gluda āda. Varat nekrāsot lūpas un acis, bet tikt galā ar porainu ādu, tas ir jūsu pienākums. Ja nesanāk pašai, noteikti jāapmeklē kosmetologs. Ja problēmas ir nopietnākas, tad jāpiesaka vizīte pie dermatologa. Par skādi nenāks arī sejas sakopšana ar koriģējošo līdzekli un pūderi. Bet vēl labāk, ja par ikdienas paradumu kļūs dabisks meikaps katru rītu, pat tad, ja nekur nav paredzēts doties.

PATS GALVENAIS PAR SEVIS SAKOPŠANU

Un nobeigumā – vissvarīgākais padoms, kā vienmēr izskatīties glīti. Uzmanība sev jāvelta KATRU DIENU! Regularitāte, lūk atslēgas vārds. Ar 15 minūtēm ik dienas pietiks, lai uzturētu kārtībā manikīru, frizūru, meikapu. Un vēl 15 minūtes dienā būs nepieciešamas, lai sagatavotu savu apģērbu un aksesuārus. Tas neaizņems daudz laika, bet rezultāts būs lielisks! Un protams, labs noskaņojums un pozitīva attieksme, tad izskatīsieties ne vien glīta un kopta, bet arī būsiet vispievilcīgākā un apburošākā!

LAI IZDODAS!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt