Kad viņi apprecējās, viņam bija 30, bet viņai 69.  Kā dzīvo pāris pēc gandrīz 15 gadiem
Ziņas

Kad viņi apprecējās, viņam bija 30, bet viņai 69. Kā dzīvo pāris pēc gandrīz 15 gadiem

Šodienas stāsts būs par visai savādu pāri. Kā gan vēl pateikt, ja viņu vecuma starpība ir gandrīz 40 gadi?! Brīnīties vai apbrīnot - izlemiet paši!

Šeit viss ir neparasti, sākot jau ar iepazīšanās stāstu. Viņš bija 30 gadus vecs puisis, kurš strādāja pastā un iznēsāja vēstules. Viņa - 69 gadus veca pensionāre, kura tās reizēm saņēma.

Sirmajai kundzei patika šī smaidīgais un laipnais cilvēks. Viņš vienmēr interesējās par viņas veselību un izteica komplimentus. Viņa jautāja par viņa noskaņojumu un vēlēja labu dienu. Šī jaukā tradīcija viņus vienoja.

Reiz viņa uzaicināja puisi uz tasīti tējas. Viņš neatteicās, jo arī viņam bija patīkami šīs dāmas sabiedrībā. Viņi ilgi sarunājās un atklāja, ka ir ļoti interesanti sarunu biedri.

Vēstules uz šo adresi sāka pienākt ievērojami biežāk, un arī tējas dzeršana kļuva par tradīciju.

Kādā brīdī vīrietis un sieviete saprata, ka izjūt viens pret otru spēcīgas jūtas un sāka tikties kā iemīlējies pāris. Pārliecinājušies, ka attiecības kļūst arvien ciešākas, viņi tās 2005.gadā piereģistrēja oficiāli.

Bija arī ceremonija, tikai ļoti neliela - vistuvākajiem. Pāris gribēja visu saglabāt klusībā pēc iespējas ilgāk, bet informācija tomēr izgāja pasaulē. Kāds izlika viņu foto internetā.

Sabiedrība sadalījās divās nometnēs: vieni priecājās par viņu laimi un teica, kādi malači, ka atraduši viens otru. Citi izsmēja un asi nosodīja.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt