Kad viņi apprecējās, viņam bija 30, bet viņai 69.  Kā dzīvo pāris pēc gandrīz 15 gadiem
Ziņas

Kad viņi apprecējās, viņam bija 30, bet viņai 69. Kā dzīvo pāris pēc gandrīz 15 gadiem

Kā viņi dzīvo tagad

Neskatoties uz kritiku un pat apvainojumiem, jaunais vīrs un pavecā sieva nolēma nepievērst uzmanību ļauniem cilvēkiem. Viņi dzīvoja savā pasaulītē, nevienam sevi neuzspiežot, un pakāpeniski visi aprada ar šo savādo pāri. Vairums paziņu un kaimiņu tomēr pieņēma šo ģimeni, kā parastu, un neviens vairs uz viņiem ar pirkstu nerādīja.

No kāzu dienas ir pagājuši jau 15 gadi, un viņi joprojām ir laimīgi divatā. Viņš un viņa ļoti uzmanīgi attiecas viens pret otru un sargā savas attiecības.

Izrādījās, ka viņiem ir daudz kopīgu interešu: viņi abi mīl mākslu un dramaturģiju. Viņi izveidoja nelielu privāto teātri un iestudē lugas. Uz skatuves viņi iejūtas dažādās lomās un spēlē ar tādu baudu, ka skatītāji pat aizmirst par viņu vecuma starpību.

Psihologi uzskata, ka jaunā cilvēka izvēli iespaidoja tas fakts, ka puisi audzināja vientuļa māte, ar kuru viņš ilgi dzīvoja vienā mājā. Vienkāršs un kautrīgs, viņš praktiski nebija ticies ar meitenēm, bez iebildumiem uzticoties mātes viedoklim.

Droši vien, ka savā pēkšņajā mīlestībā pret pavecu sievieti viņš atrada to, bez ka’viņam bija ļoti grūti, kad viņš pārdzīvoja savas mātes aiziešanu no dzīves. Bet kas tik ļoti iekvēlināja viņa dāmas jūtas - nav zināms.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt