Pieci padomi ātrākai notievēšanai
Diētas

Pieci padomi ātrākai notievēšanai

Tievēšana ir individuāls process. Tas, kas palīdz iegūt ideālu formu vienam, nederēs citam. Ir grūti pateikt ideālo svara zaudēšanas formulu, bet var pasargāt sevi no visizplatītākajām kļūdām.

Efektīva notievēšana

Arī vērtīgi produkti ir kalorijām bagāti

Desmit rieksti, trīs dateles, sauja ogu… Šķiet, ka tas ir niecīgs daudzums, un ar to izsalkumu neremdēsi. Bet nevajadzētu aizmirst, ka vērtīgie produkti arī ir kalorijām bagāti un jāzina mērs to lietošanā. Daudz augļu savā ēdienkartē – tas ir labi, bet ja tie, piemēram, ir banāni vai vīnogas, jāatceras par lielo cukura daudzumu tajos. Izvēlaties ar prātu, jo ja produkts ir dabisks tas vēl nenozīmē, ka no tā nevar pieņemties svarā.

Nebaidieties sākt no sākuma

“Norauties” – tas ir normāli. Jūs varat sevi bezgalīgi šaustīt par izlaistajiem treniņiem, bet labāk atrodiet motivāciju tos atsākt. Ir svarīgi analizēt savas darbības, veikt kļūdu labojumus un adekvāti izvērtēt savus sasniegumus. Rezultāti neliks gaidīt, galvenais ir virzīties uz priekšu, pat ja vakar vakarā esat saēdies burgerus un sadzēries kolu.

Aizmirstiet par svariem

Sievietes trenējas. Sievietes ceļ paniku, ja svari nerāda vēlamo rezultātu. Sievietes pamet treniņus un ēd virtuļus. Neatkārtojiet šo sieviešu kļūdas. Iesākumā novērtējiet, kā jūs jūtaties savā apģērbā. Ja tagad varat uzvilkt savus džinsus, neievelkot vēderu, esat uz pareizā ceļa.
Lieta tāda, ka tievēšanas procesā jūs zaudējat taukus, bet audzējat muskuļu masu. Bet tā ir smagāka, tāpēc svars stāv uz vietas, bet ķermeņa apjoms samazinās.

Baidieties no viscerālajiem taukiem

Mūsu orgāni ir ieskauti ar plānu tauku kārtu. Tā aizsargā orgānus no traumām un mehāniskiem ārējās vides bojājumiem, kā arī ir rezerves enerģijas avots mūsu organismam. Bet tajā pašā laikā pārlieku liels tauku daudzums ir bīstams, jo iekšējie orgāni tādā veidā tiek saspiesti un nevar normāli funkcionēt.
Iekšējo tauku parādīšanās nav tik pamanāma, kā zemādas tauku uzkrāšanās. Ja vidukļa apkārtmērs ir vairāk kā 90 cm, jums, visticamāk, ir pārāk daudz viscerālo tauku. Ar tiem var cīnīties pareizi ēdot un vingrojot. Vēlams savienot kardiotreniņus un spēka vingrinājumus.

Kontrolējiet, ko jūs ēdat pat stresa situācijās

Satraucies – palutināji sevi ar kaut ko garšīgu. Tas ir standarta scenārijs bez laimīgām beigām, bet ar liekajiem kilogramiem. Negatīvās emocijas provocē stresa hormona kortizola izstrādi, bet tas pieprasa lielu porciju glikozes. Mēs tam uzreiz pakļaujamies, jo apēst kaut ko saldu ir visvienkāršākais veids gūt apmierinājumu. Beidziet “apēst” savas problēmas un sākat tās risināt. Emocionālas problēmas var atrisināt dodoties pastaigā svaigā gaisā, ieejot siltā vannā, noskatoties labu filmu. Ja tomēr ir vēlme kaut ko apēst, apēdat kaut ko, kas satur olbaltumvielas.
Ir svarīgi ieklausīties savā organismā un sekot tā reakcijai un jūsu rīcību.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt