Piecas tipiskākās kļūdas tievēšanas laikā
Diētas

Piecas tipiskākās kļūdas tievēšanas laikā

Šodien mazliet parunāsim par to, kāpēc neizdodas notievēt, lai gan ļoti cenšaties. Esam sastādījuši sarakstu ar lietām, kuras neizdosies izdarīt, lai kā arī jūs necenstos.

Kāpēc neizdodas notievēt

Uztrenēt muskuļus un notievēt vienlaicīgi

Tie ir divi dažādi un pilnīgi pretēji procesi. Iesākumā mēs sadedzinām taukus un tikai tad sākam piestrādāt pie reljefa. Ir neiespējami iegūt plakanu vēderu un glītu pēcpusi, ja iesākumā nav sagatavots ķermenis un nomesti liekie kilogrami. Lai cik centīgi jūs necilātu svarus ar saviem liekajiem kilogramiem, visi jūsu muskuļi tā arī paliks zem tauku kārtas.

Noregulēt metabolismu

Dažreiz sievietes visiem iespējamiem un neiespējamiem līdzekļiem cenšas palēnināt vielmaiņas procesu. Bet metabolisma procesu nevar regulēt pēc jūsu vēlēšanās. Var uzlabot tā funkcionēšanu, bet nevar to kardināli palēnināt vai paātrināt.

Neko neēst un tievēt

Jā, iespējams, samazinot līdz minimumam patērēto kaloriju daudzumu, svars sāks zust. Tad kāpēc sievietēm, kas regulāri ievēro diētas, nākas darīt to atkal un atkal? Kilogrami atgriežas, jo ir nepareiza pieeja ēdienam. Diētas un badošanās ir stress organismam, bet stress vienmēr atstāj negatīvu iespaidu uz veselību. Ir trīs obligāti nosacījumi pareizai tievēšanai: regulāri treniņi, sabalansēts uzturs un kaloriju deficīts (iztērēt vairāk, kā patērē).

Pārāk daudz trenēties

Labam rezultātam ir nepieciešams pastāvīgi sarežģīt savus uzdevumus, tieši tāpēc konkrētā treniņu etapā ir svarīgi izdarīt pagrūtinājums. Daudzas sievietes tas biedē, jo viņas nevēlas pārāk izteiktus muskuļus. Tā ir kļūda. Sieviešu organismā testosterona daudzums ir neliels. Tāpēc uzaudzēt muskuļu masu nav tik viegli un par daudz trenēties nesanāks.

Notievēt tikai …

Ķermenis tievē viss kopumā. Ir nereāli notievēt lokāli, lai kā arī jūs necenstos. Nevar notievēt tikai gurnos, bet atstāt kuplas krūtis. Un noteikti nevar “izkausēt” taukus uz vēdera, saglabājot apaļīgas dibena formas. Izvirzot pareizus uzdevumus, var iegūt lieliskus rezultātus. Lai izdodas!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt