Patiesība par sāpēm! Uzziniet to iemeslus un paņēmienus, kā likvidēt sāpju sajūtas.
Veselība

Patiesība par sāpēm! Uzziniet to iemeslus un paņēmienus, kā likvidēt sāpju sajūtas.

SĀPES JOSTASVIETĀ

Jostasvieta atbild par finansiālo labklājību. Tātad, ja neesat apmierināts ar savu materiālo stāvokli, nebrīnieties, ka jūs bieži “apciemo” sāpes jostasvietā. Ārsts Marks B. Tongs akcentē uzmanību uz to, ka ja domāt par naudu nepārtraukti, dienu un nakti, raizējoties par lieliem tēriņiem un knapu iztikšanu, tas tikai pasliktinās jūsu pašsajūtu. Mēģiniet attiekties pret naudu vieglāk!

ELKOŅI

Alans Fogels žurnālā “Psiholoģija šodien” stāsta par to, ka elkoņi norāda uz to, cik skarbi cilvēks attiecas pret apkārtējo pasauli un cilvēkiem. Lai atbrīvotos no sāpēm elkoņos, iemācieties būt laipnāks, pieņemt kompromisus.

ROKAS

Pilnīgi visu, kas notiek mums apkārt var nolasīt jūsu plaukstās. Pēc cilvēka plaukstām uzreiz var noteikt, vai viņš izjūt saskarsmes trūkumu, vai prot pareizi veidot attiecības ar apkārtējo pasauli. Neaizmirstiet – visā jāzina mērs!

GURNI

Pēc hiropraktiķes Barbaras Klarkas domām, gurni ir atbildīgi par cilvēka attīstību un virzību uz priekšu. Tāpēc, ja pārstāsiet baidīties no pārmaiņām un sāksiet ar pārliecību lūkoties nākotnē, sāpes gurnu rajonā izzudīs. Iemācieties būt atvērts un elastīgs. Tikai tā jūs varēsiet saglabāt fizisko un psihisko veselību.

CEĻI

Sāpes ceļos norāda uz to, ka cilvēkam ir problēmas ar pašvērtējumu. Cilvēks, kurš sevi nepamatoti “ceļ debesīs”, vai gluži otrādi, noniecina savu personību salīdzinot ar citiem, izjutīs sāpes ceļos. Lorenss Mitčels, netradicionālās austrumu medicīnas speciālists, iesaka apgūt prasmi attiekties pret sevi ar veselīgu humoru, skaidri novērtēt savas spējas un mīlēt sevi.

IKRU MUSKUĻI

Aizvainojumi, naids un skaudība koncentrējas tieši šajā rajonā. Doktore Laura Perija iesaka izvairīties no šīm negatīvajām emocijām un pārdzīvojumiem, lai dzīvotu ar mieru sirdī. Tikai tā jūs varēsiet izvairīties no sasprindzinājuma ikru muskuļos.

POTĪTES

Apmierinājums un notikumu pieņemšana atbrīvo cilvēku no sāpēm, un potītes tam ir vislabākais apstiprinājums. Ja jums sāp potītes, tātad jūs neprotat atpūsties, atslābināties un baudīt patīkamas lietas. Daudzu pašizzināšanas grāmatu autore Džūlija Duglasa, iesaka neliegt sev sirdij tīkamas balvas un maksimāli priecāties par dzīvi.

PĒDAS

Iemācieties atbrīvoties no negatīvās enerģijas un domām par slikto. Psihologs no Kalifornijas Adaobi Anidžejs apgalvo, ka cilvēkam jāprot novērtēt mazos priekus, bet problēmas jāuztver mazāk emocionāli. Nepatikšanas bieži vien atrisinās pašas no sevis, bez mūsu tiešas līdzdalības.

Dvēseles sāpes visbiežāk pavada arī fiziskās sāpes. Tāpēc pārstājiet paši sev darīt pāri! Tikai no jums ir atkarīgs, kā domāsiet un reaģēsiet dažādās situācijās. Iemācieties neuzkrāt sevī negatīvās emocijas un koncentrējieties tikai uz pozitīvām un labām lietām. Tikai tā iespējams saglabāt veselu ķermeni un skaidru prātu!
Šī raksta saturs ir informatīvs. Ja jūtat sāpes un sagurumu, noteikti vēršaties pie sava ģimenes ārsta!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt