Mongoļu recepte angīnas ārstēšanā
Veselība

Mongoļu recepte angīnas ārstēšanā

Rudens visbiežāk ir ļoti liels pārbaudījums mūsu organismam, jo īpaši pēc ārkārtīgi karstām vasarām, kad rudens temperatūra ar katru dienu pazeminās. Mūsu imunitātei tas ir liels pārbaudījums.

Viena no rudens izplatītakajām saslimšanām ir angīna. Sāpes un niezoša sajūta kaklā, tempretūra, nogurums, galvassāpes. Lūk, piedāvājam izsenu mongoļu recepti angīnas ārstēšanā.

Ķimenes

Jā, tieši tā! Ķimenes atradīsim gandrīz ikvienas mājsaimnieces garšvielu krājumos un ne bez iemesla. Šīm sēkliņām piemīt ārkārtīgi bagātīgs uzturvērtības spektrs, bet, pats galvenais, ķimenes ārstē iekaisumu, mazina infekcijas un ārstē dažādus izsitumus. Turklār ķimenes ir lielsks imunitātes sargs, kā arī palīdz stiprināt organisma aizsargfunkcijas pēc slimībām.

Mēs Jums piedāvājam recepti, kas kopš seniem laikiem Mongolijā ir izmantota angīnas ārtsniecībā. Mongolijā viena no receptes sastāvdaļām ir vietējais alkohols, tomēr mūsu platuma grādos atbilstošāks būs konjaks. Ja gatavojat šo bērniem alkoholu nepievienojiet!

Sastāvdaļas

  • Pusglāze maltu ķimeņu sēklu;
  • Pusotra glāze ūdens;
  • 1 ēdamkarote konjaka.

Pagatavošana

  • Lejiet katliņā 1 glāzi ūdens, pievienojiet ķimenes un vāriet 15 minūtes līdz virums ir sabiezējis. Tad pievienojiet atlikušo ūdeni un pavāriet vēl mirkli. Konjaku pievienojiet tikai tad, kad katliņš noņemts no uguns.

Lietošana

  • Ik pa pusstundai apēdiet vienu ēdamkaroti. Pēc divām stundām sāpes kaklā mazināsies. Pēc četrām stundām ārstēšanos var beigt. Tomēr, ja angīna ir jau "ielaistā" stadijā, tad ārstēšanos variet turpināt līdz pat trim dienām.
 

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt