Kā pagatavot ananasu – ingvera smūtiju, un atbrīvoties no sāpēm un iekaisumiem
Veselība

Kā pagatavot ananasu – ingvera smūtiju, un atbrīvoties no sāpēm un iekaisumiem

Ātri un vienkārši!
Vai jums garšo sula? Kā būtu, ja pamēģinātu sajaukt garšīgus augļus ar dārzeņiem? Kā būtu, ja jūs pagatavotu augļu – dārzeņu kokteili, kas palīdzēs novērst sāpes un iekaisumus? Izklausās labi, vai ne?

Te būs sastāvdaļas:

  • ½ ananasa
  • 2 seleriju kāti
  • 1 romiešu salātu galviņa
  • sauja koriandra
  • īkšķa lieluma ingvera gabaliņš

Ananasu nomizojiet, visu sagriežat gabaliņos, koriandru sasmalciniet, liekat blenderī un sablendējiet. Lejat skaistā glāzē un izbaudiet, domājot, cik daudz laba šis smūtijs dos jūsu organismam.

ANANASS

Uztur kārtībā imūno sistēmu, palielina un uztur kaulu elastību, uzlabo acu veselību, satur enzīmus, kas mazina sāpes.

SELERIJA

Mazina iekaisumu, aizsargā aknu veselību, paātrina tievēšanas procesu, uzlabi gremošanu, darbojas kā pretbaktereoloģiskais līdzeklis.

ROMIEŠU SALĀTI

Palīdz tievēšanas procesos, uzlabo zarnu trakta veselību, uzlabo kaulu un muskuļu stāvokli, stiprina imūnsistēmu, uzlabo sirds –asinsvadu sistēmu.

KORIANDRS

Pazemina ādas iekaisumu, pazemina holesterīna līmeni, ārstē diareju, stabilizē arteriālo spiedienu, novērš anēmiju. Koriandram piemīt pretalerģijas īpašības, tas uzlabo kaulu veselību, veicina gremošanu.

INGVERS

Novērš sliktu dūšu, noņem sāpes, mazina iekaisumu, uzlabo elpošanas funkciju, uzlabo apetīti, ārstē saaukstēšanos un gripu, uzlabo sirds veselību.
Šī smūtija recepte novērš sāpes un iekaisumu, pateicoties lielajai pretiekaisuma līdzekļu koncentrācijai. Jāpiezīmē, ka šis dzēriens ir lielisks imunitātes līmeņa paaugstinātājs, īpaši saaukstēšanās un gripas sezonas laikā. Īpaši daudz vitamīnu un barības vielu, lai cik tas dīvaini neliktos, ir tieši romiešu salātos!
Noteikti gatavojiet šo smūtiju un dzeriet šajā rudens periodā, lai uzlabotu savu veselības stāvokli!

LAI NODER UN LABI GARŠO!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt