Kā efektīvi un ātri attīrīt zarnu traktu mājas apstākļos. Netērējiet naudu dārgiem preparātiem!
Noderīgi

Kā efektīvi un ātri attīrīt zarnu traktu mājas apstākļos. Netērējiet naudu dārgiem preparātiem!

Cilvēka veselība un visu orgānu saskaņota darbība lielā mērā ir atkarīga no zarnu trakta darbības. Zarnu trakts ņem aktīvu dalību gremošanas sistēmas darbībā, vērtīgo vielu uzsūkšanā, vitamīnu sintēzē. Tas regulē imūno sistēmu, no kuras ir atkarīga vispārējā cilvēka veselība. Citiem vārdiem sakot, zarnu trakts ir ļoti svarīgs un tam jāpievērš pienācīga uzmanība.
75 gadu laikā cilvēks izmanto apmēram 100 tonnu ēdiena un 40000 litru ūdens. Rezultātā organismā nokļūst un nosēžas liels daudzums toksīnu.

Kā ātri un efektīvi iespējams attīrīt zarnu traktu

Eksistē vairāki zarnu trakta attīrīšanas veidi, bet nebūt ne visi ir pietiekami efektīvi un nekaitīgi. Piemēram, zarnu skalošana (hidrokolonoterapija), kā ikviena aparātu procedūra, ir diezgan dārgs zarnu trakta attīrīšanas veids. Bez tam, tāda procedūra prasa daudz laika un izjauc organisma dabisko mikrofloru.
Daudzi ārsti un dietologi iesaka izmantot linu sēklu miltus. Milti no linsēklām attīra zarnu traktu vien trīs nedēļu laikā. Tajā pašā laikā linu sēklu milti normalizē svaru un sadedzina tauku nogulsnes. Lini izvada organismā uzkrājušos toksīnus un ievērojami samazina holesterīna daudzumu asinīs. Linsēklas var izmantot kā papildu līdzekli zarnu trakta attīrīšanai un žultspūšļa slimību gadījumā.
Jau sen ir pierādīts, ka linsēklu milti uzlabo redzi un pat smadzeņu darbību.

Kā lietot:

  • Vienu nedēļu lietojiet 1 ēdamkaroti miltu dienā ar 100 ml dabiskā jogurta.
  • Otrajā nedēļā linsēklu miltu daudzums jādivkāršo.
  • Trešajā nedēļā lietojiet 3 ēdamkarotes miltu ar 150 ml jogurta, reizi dienā pirms ēšanas. Jogurtu var aizvietot ar liesu krējumu vai kefīru.
  • Linsēklu miltus varat samalt mājās vai nopirkt gatavā veidā. Linsēklas varat iegādāties aptiekā vai eko veikalos un samalt kafijas dzirnaviņās. Linsēklas ar jogurtu vai kefīru var aizstāt brokastis.

Jau pēc trim nedēļām jūs pamanīsiet veselības uzlabošanos un svara samazināšanos. Zarnu trakta attīrīšanas procesā svarīgi ir lietot pietiekami daudz ūdens.
Linsēklas ir patiešām noderīgs produkts, tāpēc droši varat tās pievienot salātiem, mērcēm un desertiem.
Esiet veseli un neaizmirstiet padalīties ar šo noderīgo informāciju ar saviem draugiem!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt