5 ieteikumi svara nomešanai, lai to padarītu efektīvāku
Motivācija

5 ieteikumi svara nomešanai, lai to padarītu efektīvāku

Protams tu vari apmeklēt fitnesa klubu katru dienu un pārtikt tikai no salātiem, bet ja tu nopietni plāno nomest svaru, tā lai tas pēc tam neatgriežas, tev būs nepieciešams veselīgs ēdienreižu plāns. Pareizas diētas izvēle ir priekšnosacījums veiksmīgai svara nomešanai. Šie ieteikumi notiekti uzlabos tavas izredzes sasniegt savu mērķi.

1. Uzstādi vairākus mērķus

Mazi, īstermiņa mērķi palīdzēs tev sasniegt mērķi daudz vieglāk. Tiem ir jābūt kā ikdienas vai iknedēļas čekointiem. Tām ir jābūt kaut kam, ko tu vari sasniegt noteiktajā laikā. Uzstādi sev dažus mazus uzdevumus jau no paša rīta. Piemēram, nepirkt veikalā savu iemīļoto našķi. Ar laiku mēģini uzstādīt arvien sarežģītākus, bet tai pašā laikā sasniedzamus uzdevumus.

2. Nesarežģī visu

Lielākā kļūda ko vari pieļaut sākot jaunu diētu ir mēģināt piespiest sevi darīt vairāk nekā tu esi spējīgs. Tavs uzdevums ir taisīt mazas izmaiņas savā dzīvē, ar kurām tu varēsi dzīvot ilgtermiņā. Citādi jebkam ko tu darīsi būs īstermiņa efekts.

3. Sāc ar savu muti

Neapšaubāmi, vingrošana ir svarīga. Taču no sākuma pati svarīgākā lieta, lai nomestu svaru, ir mainīt savus ēšanas paradumus. Vairākums cilvēku var nomest 2-3kg ļoti īsā laikā, tikai dēļ tā, ka samazina savu ēdiena porciju. Taisi vairākas mini-maltītes 3 lielu ēdienreižu laikā. Atsakies no apstrādātiem ēdieniem. Izmanto uzturā ēdienu ar augstu proteīna saturu, bagātīgu ar šķiedrvielām un dabīgu ēdienu.

4. Nokāp no svariem

Muskuļi sver vairāk nekā tauki, tapēc sākumā var likties ka tev nekas nesanāk. Tā vietā lai mērītu savu progresu kilogramos, skaties uz to kā uz tevis izskatās tavas vecās drēbes. Skaties uz to cik ilgā laikā tu noskrien ierasto maršrutu, vai cik daudz pietupienus tu vari izdarīt.

5. Nekad nepadodies

Neizturi un aizej uz kādu fast-food restorānu? “Netīšām” pasūti picu? Viss kārtībā! Lai veiksmīgi zaudētu svaru un pēc laika to atkal neatgūtu, tev ir jāiemācās sev piedod vājuma brīzus. Ikviens no mums dažreiz nogrēko, tāda ir mūsu daba. Aizmirsti par to un ej tālāk! Nekad neļauj sev “norauties” un pievērsties sliktajam ēdienam. Ja tev bija slikta diena, slikta nedēļa, mēnesis vai pat gads, tu tik un ta var visu pagriezt atpakaļ un iegūt tādu ķermeni, kādu tu vēlies. Bet lai to panāktu, tev ir jāsāk tagad!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt