Dzeru šo, līdzko roka sniedzas pēc saldumiem! Mans galvenais palīgs tievēšanā
Diētas

Dzeru šo, līdzko roka sniedzas pēc saldumiem! Mans galvenais palīgs tievēšanā

Sievietēm nekas tā nemēdz uzlabot garstāvokli kā kanēlmaizītes, šokolādes torte vai maza konfektīte pie tējas. Un vienmēr lēmums atteikties no saldumiem ir ārkārtīgi grūts. Šis ieteikums Jums palīdzēs atsacīties no saldumiem bez badošanās. Protams, no saldumiem var atteikties tikai ar pašdisciplīnu, bet, ticiet man, šī metode Jums šo ceļu daudzkārt atvieglos.

Sezama sēklu piens

Ļoti bieži tieksme pēc saldumiem ir ne bez pamata. Vēlme pēc ēdiena, kuram ir paaugstināts glikozes saturs var radīt kalcija un magnija deficītu organismā. Un kā likums - visvairāk konfektes un miltu izstrādājumus gribēsies tiem, kuri sēž uz diētas.

Organisms, kurš ieslēgts izdzīvošanas režīmā daudz ātrāk padodas dažādiem kārdinājumiem. Līdz ko organisma enerģijas padeve tiek ierobežota, tas daudz vairāk prasa glikozi. Un tad seko ķēdes reakcija. Pirmkārt, tā daudz ātrāk uzsūcas. Otrkārt, glikoze diētas laikā darbojas kā enerģijas bumba. Visbiežāk šāda apburtā loka efekts ir ļoti īss un mēs attopamies veco paradumu gūstā.

Kā lai atsakās no tā, kas ir tik nenoderīgs mūsu organismam ilgailcīgā periodā? Atbilde ir - sezama sēklas. Sezama sēklas ārkārtīgi bagātīgi satur kalciju, magniju, A, E, C un B grupas vitamīnus. Jā, sēklām ir diezgan daudz kalorijas un tieši šī iemesla pēc organisms tiks apgādāts ar tam nepieciešamajām enerģijas rezervēm, bet tas neietekmēs Jūsu svaru. Tāpēc atklāsim kā pagtavot sezama sēklu pienu.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt