Desmit triki, kurus varat pielietot, izmantojot aspirīnu. Tas jāzina ikvienai sievietei!
Veselība

Desmit triki, kurus varat pielietot, izmantojot aspirīnu. Tas jāzina ikvienai sievietei!

Maska sejai

Sejas maska, kurai pievienots aspirīns, palīdzēs mīkstināt un attīrīt to. Tā palīdzēs atjaunot ādas veselīgo izskatu. Sasmalciniet 5 aspirīna tabletes un samaisiet ar 2 tējkarotēm dabiskā jogurta. Uzklājiet šo masku uz sejas. Ļaujiet tai iedarboties 20 minūtes. Tad noskalojiet lielā ūdens daudzumā. Uzklājiet uz sejas mazliet mitrinoša krēma. Šo procedūru atkārtojiet 2 nedēļas. Jūs ievērosiet, ka āda kļūst maigāka un tīrāka.

Likvidē ziepju nosēdumus

Uz mūs vannas un izlietnes malām ļoti bieži paliek ziepju un citu mazgāšanas līdzekļu nosēdumi. Tas neizskatās labi un tos nav viegli notīrīt. Sasmalciniet 5 aspirīna tabletes un samaisiet ar šķidro tīrīšanas līdzekli. Izsmidziniet uz vietām, kur sakrājušies ziepju nosēdumi. Atstājiet uz 30 minūtēm. Tad noslaukiet ar mitru lupatiņu. Ziepju nosēdumi izzudīs.

Piešķir spīdumu jūsu matiem

Ar laiku mūsu mati zaudē savu apjomu un spīdumu. Aspirīns palīdzēs to atgūt. Sajauciet 8 sasmalcinātas aspirīna tabletes ar 1 glāzi ūdens. Iemasējiet matos. Atstājiet uz 15 minūtēm. Tad izskalojiet matus lielā ūdens daudzumā. Jūsu mati kļūs spīdoši un zīdaini, kā vēl nekad! Tāpat varat pievienot 5 sasmalcinātas aspirīna tabletes savam matu šampūnam.

Paildzinās griezto ziedu “mūžu”

Aspirīns palīdzēs ilgāk saglabāt svaigus grieztos ziedus. Pieliekat vienu sasmalcinātu aspirīna tableti vāzē ar ūdeni un jūs pamanīsiet atšķirību!
Aspirīns ir ne tikai pretsāpju līdzeklis. Tā ir brīnumaina tablete ar ļoti dažādām pielietošanas iespējām, kas spēj ievērojami atvieglot jūsu ikdienu. Izmēģiniet kādu no šiem paņēmieniem jau šodien pat!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt