Desmit triki, kurus varat pielietot, izmantojot aspirīnu. Tas jāzina ikvienai sievietei!
Veselība

Desmit triki, kurus varat pielietot, izmantojot aspirīnu. Tas jāzina ikvienai sievietei!

Aspirīns ir viens no visbiežāk lietotajiem medikamentiem pasaulē. Tas ir pretsāpju līdzeklis, un cilvēki to izmanto visdažādāko veselības problēmu risināšanai, vai tās būtu sirds – asinsvadu vainas vai kādas citas problēmas. Šajā rakstā piedāvāsim jums 10 visinteresantākos aspirīna pielietošanas veidus, kas viennozīmīgi mainīs jūsu dzīvi.

Kukaiņu kodumi

Ja pielietosiet aspirīnu kukaiņu koduma gadījumā, tas palīdzēs mazināt infekcijas iespējamību. Sasmalciniet vienu aspirīna tableti un izšķīdiniet nelielā ūdens daudzumā. Liekat uz koduma vietas un jau pēc brīža sāpes un nieze mazināsies.

Atsvaidzina paduses

Daudziem cilvēkiem padusēs mēdz būt tumša āda. Tas, protams, mēdz ietekmēt viņu pašapziņu. Aspirīns palīdzēs atrisināt šo problēmu! Sasmalciniet divas aspirīna tabletes un izšķīdiniet tās ½ tasē silta ūdens. Uzklājiet padušu rajonā. Lai iedarbojas apmēram stundu. Noskalojiet lielā ūdens daudzumā. Atkārtojiet šo procedūru katru dienu, līdz iegūsiet labu rezultātu.

Atbrīvo no blaugznām

Sasmalciniet divas aspirīna tabletes. Pievienojiet tās šampūnam, kuru lietojat. Izmazgājiet matus kā parasti. Tas palīdzēs efektīvi atbrīvoties no blaugznām.

Palīdz atbrīvoties no pinnēm un izsitumiem

Aspirīns lieliski tiek galā ar ādas problēmām, jo tā sastāvā ir salicilskābe. Sasmalciniet vienu aspirīna tableti. Piepiliniet dažus pilienus ūdens. Uzklājiet uz pinnēm vai izsitumiem. Dariet to pirms gulēt iešanas. Atstājiet uz nakti. No rīta noskalojiet ar aukstu ūdeni. Atkārtojiet šo procedūru ik vakaru. Nepielietojiet šo metodi, ja āda ir iekaisusi un sakairināta!

Atbrīvo jūsu kreklus no sviedru traipiem

Ja uz jūsu apģērba ir sviedru traipi, palīdzēs aspirīns! Sasmalciniet divas aspirīna tabletes. Samaisiet ar ½ tasi silta ūdens. Uzklājiet šo maisījumu uz traipiem. Atstājiet uz nakti. No rīta mazgājiet kā parasti. Traipi izzudīs kā nebijuši.

Mīkstina un palīdz atbrīvoties no cietajām tulznām uz pēdām

Gadījumā, ja esat ievērojis, ka uz pēdām veidojas tulznas un ādas sabiezējumi, kas rodas no pārāk liela spiediena uz kājām un noberzumiem, izmēģiniet aspirīnu. Tā ir ļoti izplatīta problēma, kuru ir grūti ārstēt, bet aspirīns var jums palīdzēt. Sasmalciniet 7 aspirīna tabletes un samaisiet ar ½ tējkaroti citronu sulas. Varat pievienot mazliet ūdens. Uzklājiet šo pastu uz cietās ādas un ietiniet kāju siltā dvielī. Tad ietiniet polietilēna plēvē. Paturiet 10 minūtes. Pēc tam norīvējiet pēdas ar pumeku. Atkārojiet šo procedūru ik dienu, līdz ādas sabiezējumi izzūd.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt