Daži valrieksti, ūdens un mazliet pacietības – īsts mūžīgās jaunības eliksīrs
Skaistums

Daži valrieksti, ūdens un mazliet pacietības – īsts mūžīgās jaunības eliksīrs

Kurš gan no mums nav dzirdējis par valriekstu labajām īpašībām? Tajos ir vairums taukskābju, olbaltumvielu un vitamīnu, kas nepieciešami mūsu organismam. Daudzos reģionos pat ir neparasta tradīcija: kad ģimenē ienāk bērniņš, mājas pagalmā stāda valriekstu koku. Tas darbojas gan kā savdabīgs aizsargs, gan kā dziedinošs līdzeklis vienlaicīgi.
Un vai iespējams vēl pavairot valrieksta vērtību un labās īpašības? Izrādās, nekā sarežģīta tajā nav. Mājas apstākļos var diedzēt valriekstus un iegūt īstu jaunības un skaistuma eliksīru.

Valriekstu diedzēšanas labās īpašības

Jau pēc mēneša, lietojot šo līdzekli, iespējams panākt fantastiskus rezultātus. Jūsu organisms attīrīsies no šlakvielām, nostiprināsies nervu sistēma, noregulēsies imūnā sistēma.
Kāpēc notiek šādas izmaiņas? Viss noslēpums slēpjas tajā, ka ikvienā sēklā (gan graudaugos, gan pupās u.c.) daudz labo vielu atrodas miera stāvoklī. Lai tās sāktu strādāt un darīt savu labo darbu, tām ir nepieciešams mitrums. Šajā gadījumā īpašie fermenti, kas atrodas valriekstā, sāk sadalīties cukuros un citos vienkāršos savienojumos. Tieši tāpēc mēs dažreiz jūtam rieksta saldeno garšu.
Pateicoties šādam vienkāršam paņēmienam, vērtīgās vielas, kas atrodas rieksta kodolā, mūsu organisms uzņem daudz labāk.

Lai liktu riekstiem “strādāt” ar maksimālu atdevi, jāiemācās pareizi tos izdiedzēt.
  • Sagatavojiet 0,5 kg nelobītu valriekstu un aplejiet tos ar tīru aukstu ūdeni, lai visi kodoli atvērtos. Novietojiet trauku ar riekstiem uz palodzes un aizmirstiet par tiem uz divām nedēļām. Ūdeni būtu vēlams mainīt reizi divās dienās.
  • Pēc divām nedēļām riekstu jaunības eliksīrs būs gatavs! Katru dienu jāapēd trīs kodoli no rīta un trīs vakarā. Vienas šādas sagataves pietiek apmēram nedēļai. Tomēr, šim līdzeklim ir arī blakusefekts. Diedzētus valriekstus neiesaka lietot cilvēkiem, kam ir problēmas ar aizkuņģa dziedzeri.

Diedzētos valriekstus var pārklāt ar pārtikas plēvi un nedēļu uzglabāt ledusskapī. Šī termiņa beigās varat sākt gatavot nākamo porciju, lai atveseļošanās un atjaunošanās process neapstātos.
Lūk tāda neparasta recepte no pavisam parastiem valriekstiem palīdzēs jums būt mundram jebkurā vecumā. Ja jums šis raksts šķita interesants, padalieties ar to, lai arī jūsu draugi uzzina par valriekstu brīnumainajām īpašībām.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt