Cepts ķiploks. Vai zināji par tā labajām īpašībām?
Veselība

Cepts ķiploks. Vai zināji par tā labajām īpašībām?

Ķiploks ir spēcīgākais dabiskais antibiotiķis, kas tiek audzēts mūsu klimata joslā. Šis unikālais produkts iedarbojas uz organismu, nesaudzēdams iznīcinot parazītus. Tas veicina arī toksīnu izvadīšanu un stiprina imunitāti. Pie tam ķiploks satur vitamīnus C, B, D, P un tādus mikroelementus, kā nātrijs, kālijs, kalcijs, magnijs, mangāns, fosfors, jods, cinks un citus. Svarīgi, ka tas satur arī antioksidantu grupas, kam piemīt pretvēža īpašības.

Kā lietot ķiplokus

Vislabāk ķiplokus lietot ceptus. Gatavot tos var gan uz pannas, gan cepeškrāsnī. Tādā veidā ķiploks iegūs maigāku garšu un nekairinās gremošanas orgānus. Tāpat tas zaudēs arī savu aso smaržu. Pie tam ķiploka ārstnieciskās īpašības saglabāsies, bet organisms pilnībā uzņems visas vērtīgās vielas. Reizi 3 dienās vajadzētu apēst dažas šāda ķiploka daiviņas. Rezultāts tevi patiesi pārsteigs. Pirms lietošanas neaizmirsti pakonsultēties ar ārstu, jo šim līdzeklim ir dažas kontrindikācijas.

Vērtīgās ceptu ķiploku īpašības

  • „Sliktā” holesterīna pazemināšanās asinīs
  • Organisma attīrīšana no parazītiem
  • Asinsspiediena normalizēšanās
  • Palīdz novājēt
  • Atbrīvo no kuņģa problēmām
  • Diabēta sarežģījumu profilaksei
  • Paaugstina imunitāti un samazina nogurumu

Lietojot šo dziedniecisko līdzekli, jādzer daudz ūdens. Organisms pakāpeniski attīrīsies, tāpēc tas jānodrošina ar dzīvīgo valgumu.

Starp citu, ceptus ķiplokus var pievienot ēdieniem. Tas piešķirs tiem īpašu aromātu un garšu, kā arī sniegs labumu veselībai.

Ja jūs ieinteresēja šis dabiskais līdzeklis, dalieties ar tā recepti ar draugiem! Parūpējieties par viņu veselību!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt