Augļu TOP6, kuri palīdz samazināt urīnskābes līmeni
Veselība

Augļu TOP6, kuri palīdz samazināt urīnskābes līmeni

Podagra ir sarežģīta artrīta forma, kas var skart ikvienu no mums. Ja ārstēšana netiek uzsāka savlaicīgi, tas var novest pie dažādiem sarežģījumiem. Tātad, lai novērstu podagru, jums jālieto pareizās zāles un jāseko pareizai diētai. Ir ļoti daudz faktoru, kas var palielināt podagras risku, ieskaitot zemas kaloritātes diētu un pārlieku lielu gaļas, zivs un alkohola patēriņu. Lai pasargātu sevi , jums ikdienā vajadzētu lietot augļus un dārzeņus pietiekamā daudzumā. Iekļaujiet savā ikdienas ēdienkartē šos sešus augļus un ogas un jūs samazināsiet urīnskābes līmeni organismā:

Citrusaugļi

Citroni, apelsīni, laimi, greipfrūti un mandarīni bagātīgi satur vitamīnu C un var efektīvi samazināt urīnskābes daudzumu. Vitamīns C ir pazīstams ar savu spēju samazināt šīs vielas daudzumu.

Banāni

Arī banāni efektīvi samazina urīnskābes līmeni. Jūs varat samazināt iekaisumu un locītavu tūsku, ko izraisa podagra vai kāda cita artrīta forma, ieviešot banānu diētu – 8 – 9 banāni 3 – 4 dienas.

Zemenes

Kad lieta nonāk līdz urīnskābes samazināšanai, zemenes ir viens no visnoderīgākajiem produktiem. Tas ir tāpēc, ka tās ļoti efektīvi neitralizē ķīmiskos savienojumus jūsu organismā. Jūs varat to pievienot kokteiļiem vai baudīt svaigā veidā.

Āboli

Āboli ir pilni ar ābolu skābi, kas neitralizē urīnskābi un sagādā atvieglojumu. Jums jāapēd pa ābolam pēc katras pēc katras ēdienreizes.

Ķirši

Ķirši satur antocianīnu, kurš zināms ar savām spēcīgajām pretiekaisuma īpašībām un spēju samazināt urīnskābes līmeni. Būtībā ķirši novērš urīnskābes kristalizāciju un nogulsnēšanos locītavās. Tie palīdz novērst iekaisumu un sāpes, neitralizējot skābes. Iesaka katru dienu apēst 200 g ķiršu lai efektīvi kontrolētu urīnskābes līmeni.

Mellenes

Mellenes satur daudz vitamīna C un antociānu. Tāpēc tās spēj samazināt urīnskābes līmeni. Lietojiet tās neierobežotā daudzumā sezonas laikā.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt