5 padomi kā nepārēsties
Diētas

5 padomi kā nepārēsties

Sports palīdz atbrīvoties no vēlmes visu laiku kaut ko iebāzt mutē- kad gribas sevi iepriecināt ar lielu treknas gaļas gabalu, apaujiet sporta apavus, uzvelciet sporta tērpu un dodieties nelielā skrējienā! Tādā veidā jūs ne tikai atbrīvosieties no slikta garastāvokļa, bet arī trenēsiet kāju muskuļus.

Tēja – kumelīšu vai piparmētru tēja palīdzēs uzveikt slikto noskaņojumu, dāvās labsajūtu un labi iederēsies draugu kompānijā aizstājot neveselīgās uzkodas vai alu.

Dzīvokļa uzkopšana- pie dzīvokļa uzkopšanas var ķerties, kad ir garlaicīgi, bet vēl labāk to veikt, ja jūs pārņēmušas dusmas pret kādu. Tā jūs ne tikai tiksiet pie tīrības dzīvoklī, bet arī palīdzēsiet sev: uzkopšanas darbu laikā( ja vien jums nav alerģija pret uzkopšanu) brīnišķīgi nomierinas naervu sistēma.

Spēles kopīgas maltītes vietā- tiekoties ar radiem, draugiem, iemācieties kopā ne tikai ēst un dzert, bet arī spēlējiet dažādas spēles: tās var būt gan galda spēles, gan dažādas kustību spēles. Jūs redzēsiet, ka tās ne tikai jūs izklaidēs, bet arī palīdzēs nepārēsties.

Meditācija- tā padzīs depresiju, palīdzēs atgūt harmoniju ar apkārtējo pasauli. Vēl vairāk- tā iemācīs kontrolēt savas emocijas. Tā ka, ja nu jums pēkšņi sagribētos kādu gabalu kūkas, jūs pavisam mierīgi varēsiet savaldīties un atteikties no neveselīgā našķa. Paldies tev, meditācija!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt